Moto G52, Motorola powraca z jednym z najcieńszych smartfonów


Motorola tylko stopy Moto G52, nowe urządzenie, które należy do średniej klasy z dobrymi roszczeniami. Wyceniony na mniej niż 300 euro i z 6,6-calowym ekranem, ten smartfon jest wyposażony w potrójny aparat i pojemną baterię. Dowiedzmy się o tym poniżej.

Dane techniczne Motorola Moto G52

Ten nowy smartfon oferuje duży ekran w dość smukłej obudowie. Wymiary 160,98 x 74,46 x 7,99 mmw górę jego szerokości 6,6 cala I ma decyzję 2400 x 1080 pikseli i częstotliwość odświeżania 90 Hz.

Wewnątrz najpierw znajdujemy czarodzieja Lwia paszcza 680z pamięcią RAM 6 GB i pamięć wewnętrzna 128 GBktóry w każdym razie możemy rozszerzyć do 1 TB Przez microSD, jeśli potrzebujemy więcej miejsca.

g52 .motocykl

A co z ich aparatami? To jedna z sekcji, w której Motorola Moto G52 wyróżnia się najbardziej. Za nim prezentuje potrójny aparat 50 megapikseli + 8 megapikseli + 2 megapikselepodczas gdy czoło pojawia się z jedną soczewką od 16 megapikseli.

Twój system operacyjny to Android 12ustawiony przez warstwę personalizacji Moje wrażenia użytkownika. Nie mamy 5G, być może największą wadą, ale w zamian daje nam to dobrze zaopatrzoną sekcję komunikacyjną: Bluetooth 5.0, NFC, gniazdo 3,5 mm, USB-C, sieć Wi-Fi …

Wszystko jest zasilane baterią 5000 mAhktóry oferuje również szybkie ładowanie 30 watów.

Dostępność i cena

Jeśli zwróciłeś uwagę na przegląd cech Moto G52, spodoba Ci się również jego cena. Jest już dostępny w Hiszpanii Za oficjalną cenę sprzedaży 269 ​​€. Dostępny w dwóch kolorach: antracyt (szary) lub biały porcelanowy (biały). Który wolisz?

przez | Motorola

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.