Motocyklista odpowie za jazdę z prędkością 171 mil na godzinę w stanie nietrzeźwości – NECN

36-letni motocyklista został aresztowany w niedzielę po tym, jak rzekomo jechał ponad 170 mil na godzinę pod wpływem alkoholu w Exeter w stanie New Hampshire.

Policja stanowa twierdzi, że żołnierze przeprowadzali rutynowe kontrole drogowe, gdy jeden z nich zauważył, że motocykl jedzie za szybko.

Motocykl początkowo jechał z prędkością 120 mil na godzinę, po czym przyspieszył do 160 mil na godzinę, twierdzi policja stanowa.

Policjant, który był dobrze ustawiony przed motocyklem, został zaalarmowany, a policja twierdzi, że skoordynowała plan zatrzymania lekkomyślnego kierowcy. Po tym, jak drugi policjant osiągnął rekord prędkości 171 mil na godzinę, motocyklista został zatrzymany i aresztowany. Od tego czasu został zidentyfikowany jako Christopher Unger z Port St. Lucie na Florydzie.

Policja stanowa opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie radaru, na którym widać superszybką i niebezpieczną prędkość. Tylną oponę Unghire’a można również zobaczyć po szybkostrzelności.

Policja nie podała, czy Unger miał na sobie kask, choć widać go na zdjęciu.

Według policji stanowej, Ungayer został oskarżony o lekkomyślną jazdę, lekkomyślne zachowanie i jazdę w stanie nietrzeźwości. Został zwolniony za kaucją i ma stawić się w Hampton Circuit Court 1 czerwca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *