Motorola będzie miała Razr trzeciej generacji ze składaną konstrukcją w 2022 r.

Samsung pokazał to w 2021 roku Zakład w świecie urządzeń mobilnych ze składaną konstrukcją może być udany, choć logicznie rzecz biorąc, trzeba podejmować właściwe decyzje dotyczące specyfikacji i ostatecznej ceny. Tym samym już wiadomo, że kolejny sezon Marki takie jak Xiaomi spróbują A teraz też klasyka Motorola Razr pojawi się ponownie.

Motorola Razr To tradycyjna nazwa telefonu producenta należącego do Lenovo, która w przeszłości spisywała się znakomicie, chociaż od czasu powrotu na rynek w 2019 roku nie przykuła zbytniej uwagi kupujących. teraz, Dyrektor Lenovo wystąpił w sieciach społecznościowych, ponieważ już pracuje nad nową propozycją na 2022 rok.

Motorola Razr obiecuje więcej mocy

Motorola Razr

Motorola Razr 5G zawiera mały ekran na zewnątrz

W oświadczeniu wykonawczym Lenovo w chińskiej sieci społecznościowej Wspomniano tylko o mocniejszym chipie, który pojawi się w trzeciej generacjiChoć niestety nic więcej nie zostało przedstawione, post skupił się na cechach, które w przeszłości wyróżniały składanie Motoroli.

Tak więc w tym futurystycznym telefonie nie ma dużego postępu Oczekuje się, że format zostanie podwojony o połowę Przypomina klasyczne telefony marki z pokrowcem. I to jest sukces Samsunga Galaxy Z Flip 3 w tym sezonie z ponad milionem egzemplarzy sprzedanych w momencie jego premiery w Korei Południowej. Pokazuje, że problemem z poprzednimi wersjami była jego charakterystyka techniczna.

Warto o tym pamiętać Pierwszy składany telefon Motorola Razr pojawił się pod koniec 2019 roku Do niektórych regionów, a kilka miesięcy później do Hiszpanii, choć nie został zbyt dobrze przyjęty ze względu na bardzo ograniczone specyfikacje wewnętrzne. Później, Rok później wypuścił swoją drugą generację z obsługą 5G i większą mocą, ale wciąż nie nabrała rozpędu na rynku. Dlatego nie dziwiło, że w 2021 roku nie miał w sprzedaży żadnych modeli ze składaną konstrukcją.

Co chciałbyś zobaczyć w przyszłości Motorola Razr? Czy myślisz, że może wyrobić sobie markę wśród popularnych składanych telefonów Samsunga?

przez / 9do5Google

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *