Moving Out y Lego Batman za darmo na Xbox One ze złotem w listopadzie.

Korzyść Microsoft dla subskrybentów Xbox Live Gold jest program Gry ze złotem, za pomocą którego możesz bezpłatnie dodawać gry do swojej biblioteki na konsolach Xbox One i Xbox Series X | S.. Jasne, te gry są dostępne tylko po zarejestrowaniu się, ale na szczęście Microsoft Dodaje co miesiąc nie mniej niż cztery gry, a już ujawniono, które gry pojawią się w listopadzie 2021 roku.

Od 1 listopada gracze będą mieli przedłużenie Xbox Live Gold Możesz bezpłatnie pobrać i zagrać w zabawną grę wieloosobową Moving Out, która będzie dostępna przez cały miesiąc. Wyjść Jest to fajna lokalna gra wieloosobowa dla maksymalnie czterech osób, w której jesteś częścią firmy przeprowadzkowej, więc twoje postacie przewożą rzeczy z domów do ciężarówek, aby ukończyć poziomy.

Związane z: Gry na konsolę Xbox One działają najlepiej z grami w chmurze Xbox.

Również od 1 listopada abonenci Xbox Live Gold będą mogli go otrzymać Pocisk Perski, gra na konsolę Xbox 360, którą możesz na stałe dodać do swojej biblioteki od 1 do 15 listopada. Chociaż gry Xbox Live Gold są dostępne tylko w Twojej bibliotece podczas subskrypcji, nie dotyczy to gier Xbox 360 i oryginalnej generacji Xbox.

Kolejną grą, która może być częścią naszej stałej biblioteki, jest LEGO Batman 2 DC Super HeroesTa gra na konsolę Xbox 360 będzie dostępna w Games With Gold od 16 listopada do końca miesiąca.

Czytaj więcej: Forza Horizon 5, COD: Vanguard i Demon Turf już wkrótce na Xbox One i Xbox Series X | S.

Ostatnią grą, która trafiła do serialu, jest królestwo z koronamiBędzie dostępny od 16 listopada do 15 grudnia. Ta gra określa się jako mini-strategia, w której musisz stworzyć królestwo w świecie sztuki 2D. Pamiętaj, że musisz zarejestrować się w Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, aby wykorzystać Games Gold na Xbox One lub Xbox Series X | S.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *