Możesz teraz cieszyć się otwartą betą zaciągniętych na Xbox Series X / S.

Wśród gier najbardziej wyróżniających się w tym gatunku strzelanek znajdujemy ją Rekrutowany. Gra, która obiecuje zapewnić rozgrywkę wieloosobową nowej generacji, wymagającą serii testów w związku z jej premierą. W związku z tym zasugerowali włączenie fazy testów publicznych, aby każdy użytkownik mógł sprawdzić, jak grała i przekazać swoją opinię, aby ukończyć proces. Powiedziawszy to, jeśli lubisz strzelanki, powinieneś wiedzieć, że możesz się teraz bawić Wystawiona otwarta beta na Xbox Series X / S.

Zanim przejdziemy do szczegółów tego, co To jest otwarta wersja demo To jest oferowana jako kolejna gra i za darmo w sklepie Xbox, na którym się skupiamy Niesamowity zwiastun To jest wersja próbna, która umożliwia pierwszy kontakt z Rekrutowany.

Gaijin Entertainment potwierdza użycie Ray Tracing i VRS w swoich grach Xbo

Możesz się teraz cieszyć Wstaw otwartą wersję beta na Xbox Series X / S, Playstation 5 i PC, ponieważ ta gra jest przeznaczona wyłącznie dla nowej generacji konsol. Jest to gra, która przenosi graczy do głównych bitew II wojny światowej z żywym zainteresowaniem przebudową wszystkich elementów wojny, aby doświadczenie było możliwe. W ten sposób ta gra starannie odtwarza broń, pojazdy wojskowe i atmosferę panującą w tamtym czasie, pokazując jednocześnie prawdziwie masowe starcia wielu żołnierzy, czołgów i samolotów przy wsparciu artyleryjskim i morskim.

Głównym czynnikiem w wersji beta jest ograniczenie jej zawartości, ponieważ oferuje ona tylko bitwę o Moskwę i inwazję na Normandię, ponieważ zarówno misje, jak i środowiska pozwalają cieszyć się doświadczeniem zawodowym innym niż zwykłe propozycje tego gatunku, takie jak Call of duty lub Battlefield. W jakiś sposób jest teraz włączony w otwartej wersji beta rekrut, To zawartość, która od dawna oferowana jest w zamkniętej wersji beta. Konieczne jest naprawienie poważnych błędów i wydaje się, że bardziej koncentruje się na testach warunków skrajnych serwerów. Wymaga to większej liczby graczy, więc Enlisted Open Beta jest oferowana bez żadnych wymagań na Xbox Series X / S, Playstation 5 i PC.

Enlisted to strzelanka FPS oparta na kolekcji gier MMO i obejmująca główne bitwy II wojny światowej. Gra starannie odtwarza broń, pojazdy wojskowe i atmosferę tamtych czasów, pokazując jednocześnie naprawdę potężne starcia wielu żołnierzy, czołgów i samolotów przy wsparciu artylerii i marynarki wojennej.

Kredyty: Microsoft Store

Teraz okaże się, jak długo będą odblokowywać tę wersję beta, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ta gra może zrobić ostatni krok i zakończyć swoją premierę, nie zmieniając więcej niż umożliwiając większą zawartość. Zwrócimy uwagę na wszelkie informacje, za które odpowiada Darkflow Software lub Gaijin Głośne wojny, Aby sprawdzić, czy ta gra nie Dodasz do listy gier Free-2-Play na Xbox.

Ładowarka kontrolera OIVO do Xbox One Series XS, 2 x 1300 mAh Akumulator do kontrolera Xbox do Xbox One / One Seria S / One X Series / Pojedynczy kontroler

  • 【Stacja ładująca do kontrolerów Xbox Series oraz One i Elite Ta stacja ładująca do konsoli jest dostarczana z dwoma pakietami akumulatorów 1300 mAh, kompatybilnymi z Xbox Series X / S i One X / S / Xbox One / Elite / Xbox Series S / X.
  • 【Zestawy akumulatorów o dużej pojemności Pożegnaj się z bateriami AA, ładuj cykl ponad 3000 razy; Ładowanie dwóch akumulatorów zajmuje 2,5 godziny, jeden element zapewnia do 20 godzin odtwarzania i nie przerywa intensywnej gry, gdy zabraknie konsol
  • Bezpieczny i łatwy w użyciu】 Wbudowany inteligentny układ ochronny zapobiega przepięciom, przegrzaniu, przepięciom i zwarciom. Delikatnie włóż baterię do konsoli, zamknij pokrywę baterii (wybór Xbox One / Series) na konsolach i umieść ją w stacji ładującej.

Ostatnia aktualizacja 2021-04-10. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może otrzymać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *