Możesz teraz grać w Call of Duty: Modern Warfare III, a tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić

Możesz teraz grać w Call of Duty: Modern Warfare III, a tutaj wyjaśniamy, jak to zrobić

Premiera Call of Duty: Modern Warfare III zaplanowana jest na 10 listopada, a biorąc pod uwagę omawianą serię, z pewnością będzie to jedna z największych premier gier w 2023 roku. Ale już teraz możesz poczuć odrobinę emocji dzięki wersji beta dla wielu graczy test.

Activision uruchomi w nadchodzących dniach otwartą wersję beta Modern Warfare III, ale niektórzy gracze mogą rozpocząć zdjęcia już dziś, na dwa dni przed dołączeniem ogółu społeczeństwa.

Jeśli chcesz być jednym z pierwszych graczy na świecie, który zacznie doskonalić swoją rozgrywkę w Call of Duty: Modern Warfare III, oto krótki przewodnik, od którego możesz zacząć.

Kiedy zostanie udostępniona wersja beta Call of Duty: Modern Warfare III?

Gracze PlayStation mają pierwszeństwo w testach beta Call of Duty: Modern Warfare III w trybie wieloosobowym dzięki istniejącej współpracy Activision z Sony, mimo że Microsoft jest już blisko przejęcia Activision.

Wersja beta Modern Warfare III rozpoczęła się w ten weekend wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4, z okresem wczesnego dostępu trwającym od 6 do 7 października, po czym testy rozpoczną się dla wszystkich graczy PS4 lub PS5 w dniach 8–10 października. Aby zagrać w wersję próbną, nie potrzebujesz subskrypcji PlayStation Plus. Wczesny dostęp Zaczęło się w piątek o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

Seria Xbox Dlatego wszyscy gracze na wszystkich obsługiwanych platformach będą mogli grać w otwartej becie od 14 do 16 października.

Jak można uzyskać wcześniejszy dostęp?

Aby uzyskać wcześniejszy dostęp do otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare III, wystarczy zamówić grę w przedsprzedaży u dowolnego uczestniczącego sprzedawcy, online lub fizycznie. Otrzymasz kod, który możesz wykorzystać, aby rozpocząć grę w okresie wczesnego dostępu na wybranej platformie. Kod beta można wykorzystać Za pośrednictwem strony internetowej Call of Dutypo czym otrzymasz e-mailem konkretny kod do pobrania dla wybranej platformy.

Ponadto kilku wpływowych graczy lub znanych graczy w świecie gier przekazało kody do wersji beta Modern Warfare III za pośrednictwem mediów społecznościowych, które Activision najwyraźniej udostępniło, aby pomóc przyciągnąć uwagę w okolicach premiery, więc mogą istnieć inne możliwości wcześniejszego dołączenia, bez konieczności. w celu przyspieszenia informacji. -Kolejność gry.

Activision też może Dostarcz dużo żetonów Poprzez media społecznościowe. Dodatkowo mogą to zrobić abonenci Xfinity Uzyskaj kod wczesnego dostępu na bezpłatną wersję próbną Dzięki programowi nagród Twojego dostawcy usług internetowych.

Czego możesz się spodziewać po becie Modern Warfare III?

Według głównego dewelopera Sledgehammer Games wystartowała beta Modern Warfare III Early Access z czterema grywalnymi mapami. Favela, Estate i Skidrow, wszystkie zremasterowane mapy z Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku, zostały zintegrowane wraz z nową mapą do walki naziemnej Popov Power Plant.

Kolejna ulepszona mapa MW2, „Rust”, zostanie dodana w sobotę. Kolejna ulepszona mapa „Highrise” zostanie dodana w drugi weekend bety, począwszy od 12 października.

Oprócz Ground War, wersja beta obejmuje także tryby Team Deathmatch, Domination i Hardpoint. Oczekuje się również, że dostępny będzie tryb Kill Potwierdzony. Activision umożliwi rozgrywkę międzyplatformową w drugi weekend po zakończeniu wyłączności PlayStation.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *