Możesz teraz grać w Mario vs. Donkey Kong

Możesz teraz grać w Mario vs.  Donkey Kong

Nintendo oferuje aż cztery poziomy kolejnej dużej premiery swojej gwiazdy

Widok dobrego faceta z Super Mario skaczącego i przewracającego się jest zabawny, ale gra z nim jest jeszcze bardziej zabawna. Czy jest coś lepszego? Być może, ale zaoszczędź sobie tych dwóch wiecznych tygodni do Mario vs. Pierwsze ujęcia Donkey Konga nie są wcale złe. Zwłaszcza jeśli jest darmowy. Jak oprzeć się formule klasyków Nintendo?

Bez wcześniejszego powiadomienia sklep internetowy Nintendo Switch właśnie udostępnił wersję demonstracyjną kolejnej platformowej przygody Mario. Oferta próbna na całe życie zapewnia dostęp do Cztery poziomy Świata 1 gry, w tym możliwość gry w trybie klasycznym, nową, relaksującą alternatywę, a także kolejną nowość: tryb kooperacji dla dwóch graczy.

W przeciwieństwie do czasów tradycyjnej darmowej gry online na Nintendo Switch, wersja beta Mario vs. Donkey Kong Jest ona dostępna dla każdego, choć w pełnej wersji gry nasze postępy nie zostaną zachowane. Oczywiście jest to bardzo szczególne wprowadzenie zarówno dla tych, którzy nie znają tej subsagi o Mario, jak i dla tych, którym podobała się klasyka z 2004 r. To bardzo fajna gra, w której można znaleźć dwadzieścia lat wspaniałego doświadczenia.

Powrót klasycznej rywalizacji

Kontynuacja inicjatywy aktualizacji swoich ulubionych klasyków na Switcha, takich jak Link's Awakening i Super Mario RPG; Nintendo odzyskuje siły Mario vs. Donkey Kong Oryginalna gra Game Boy Advance daje jej nową funkcjonalność, wiele niespodzianek, a nawet dwa zupełnie nowe światy stworzone na tę okazję. Do tego oczywiście całkowicie odnowiony wygląd nawiązujący do najnowszych gier niekwestionowanego króla gier platformowych.

Co czyni go wyjątkowym Mario vs. Donkey Kong? Zamiast oferować graczowi tradycyjną scenografię, stawia na bardziej kompaktowe poziomy, które rozwiązuje się jak puzzle, ratując gry Mini-Mario poprzez skakanie i otwieranie drzwi kluczami, które na początku nie będą w naszym zasięgu. Zachowanie magii pierwszych gier Nintendo i zabawy płynącej z ich ponadczasowych piosenek.

Nie trzeba dodawać, że wersja próbna Mario vs. Donkey Kong To mała przystawka: pełna wersja gry ukaże się 16 lutego, a obniżona cena (można ją teraz kupić na Amazonie za 39,99 euro) działa na korzyść, jeśli po demie będziemy mieć ochotę na więcej. Może nadejdzie po walentynkach, ale nigdy nie jest za późno, aby sprawić sobie prezent.

W Vida Extra | 13 gier i spinoffów Super Mario, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś: od katastrofalnego Hotelu Mario po Virtual Boy's Mario Clash

W Vida Extra | Historia narkotykowego Super Mario Bros. Zastanawiam się, czyli dlaczego Słoń Mario każe nam myśleć o narkotykach lub alkoholu

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *