Możesz teraz pobrać iOS 16.4 na swojego iPhone’a

Jest wiele osób, które decydują się na zakup telefonu komórkowego Urządzenie Apple’a. Jednym z powodów jest potężny aparat, który pozwala uchwycić najbardziej wyjątkowe chwile w życiu.

Niedawno amerykańska firma technologiczna ogłosiła, że ​​to zrobi Wersja iOS 16.4 Aby użytkownicy mogli pobrać go na swoje telefony komórkowe i cieszyć się wszystkimi wiadomościami, które przynosi.

Aktualizacje zabezpieczeń, poprawki błędów i nowe emotikony, Oto niektóre z nowości, które zawiera ta aktualizacja, jeśli już ją pobrałeś na swój telefon. Jeśli chodzi o emotikony, okazało się, że pojawiło się 31 nowych, wśród nich między innymi różowe, szare i jasnoniebieskie serce oraz kilka marakasy.

Przeczytaj też: iPhone: Oto negatywne skutki ładowania go uniwersalną przejściówką

aplikacja muzyczna

Obecnie te telefony komórkowe mają Muzyka Appleale wraz z aktualizacją pojawi się osobna aplikacja do przesyłania strumieniowego o nazwie: Klasyczna muzyka Apple Który, jak sama nazwa wskazuje, skupi się na tym gatunku.

Więcej ulepszeń dla użytkowników

W przypadku rozmów telefonicznych będą one znacznie lepiej słyszalne dzięki nowej izolacji akustycznej. Możesz także skonfigurować, czy chcesz, aby ekran był zawsze włączony lub odwrotnie.

Z drugiej strony, portfel Będziesz mieć nową opcję, dzięki której będziesz mógł śledzić swoje zamówienia. Można również tworzyć bardziej złożone skróty Siri.

Jeśli jesteś miłośnikiem książek i to ty czytasz aplikację dołączoną do telefonu komórkowego, przyniesie ci ona rodzaj animacji, dzięki której strony będą przypominać te na kartce papieru.

Może Cię zainteresować: Sztuczki oszczędzające baterię na iPhonie

Jak pobrać iOS 16.4?

Pobieranie nowej aktualizacji jest łatwe:

  1. Wprowadź ustawienia ogólne
  2. aktualizacja systemu
  3. Kontynuuj pobieranie i instalowanie

Ważne jest, aby telefon komórkowy był podłączony do cewki Sieć Wi-Fi I to przy dobrej ładowności. Więc jeśli masz plik Telefon komórkowy Apple’a A jeśli chcesz nadal korzystać z ulepszeń, jakie przynosi, konieczna jest aktualizacja systemu operacyjnego, abyś mógł również cieszyć się ważnymi korzyściami, takimi jak bezpieczeństwo.

Czytaj dalej: Jeśli przycisk zasilania jest zepsuty, możesz łatwo wyłączyć iPhone’a

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *