Możesz teraz pobrać za darmo dwie ostatnie gry z May Games With Gold na Xbox

Stwórz swój własny dyktatorski mały raj w tropikach lub poszerz swoje lochy, aby zdominować świat.

Zostawiamy równik na miesiąc maj i jego abonentów Xbox Live Gold -W Xbox Game Pass Ultimate– Wiesz co to oznacza. Tak, są już dostępne Igrzyska Majowe ze złotem, 2 nowe gry dostępne do pobrania już dziś w ramach Twojej subskrypcji, która obejmuje Dwie propozycje dotyczące zarządzania i strategii Nie mogli się od siebie różnić. Dla przypomnienia były to Pierwsze gry są złote w maju.

Cóż, pierwsza z tych dwóch nowych „darmowych” gier jest właśnie taka Tropico 4. Czwarta część tej sagi, którą wielu z was już zna, a w niej W skórze El PresidenteW środku zimnej wojny będziesz musiał stworzyć wyspiarskie państwo na środkowych Karaibach i zarządzać nim. Tworzenie domów dla obywateli, zwiększanie eksportu wyspy, przyciąganie pracowników i turystów, negocjacje z wielkimi mocarstwami, aby zapobiec jej podbojowi … Z dużą dozą humoru i wolności Negocjować demokratycznie lub jako dyktatorzy żelazną pięścią. Tropico 4 można odebrać Do 31 maja.

Ze swojej strony druga z dwóch gier nie jest daleko od gatunku menadżerskiego, choć rozszerza ją o liczne dawki strategii, RPG i zła. Na Lochy 3 Będziesz musiał budować i rozwijać Loch pełen potworów Jak prawi mistrzowie zła, aby zniszczyć bohaterów, którzy odważą się do niego wejść. Mało tego: w tej wersji możesz Przenieś panowanie terroru za granicę I poprowadź siły zła w strategicznych bitwach poza granicami lochów, o dominację nad światem. Można zająć 3 lochy Do 15 czerwca.

Jak zwykle, Pozostała jeszcze trzecia gra Do reklamacji, która pochodzi z pierwszej partii majowych tytułów. Chodzi o Armello, które będzie dostępne do 31 maja. Przypominamy, że w zeszłym miesiącu Xbox zapowiedział bardzo ważną zmianę w swoich zasadach serwisowych i od tego czasu użytkowników Microsoftu W darmowe gry można grać online za darmo Nie musisz posiadać Xbox Live Gold.

Więcej na temat: Xbox Live GoldI Gry ze złotemI Tropico 4I Lochy 3 s darmowe gry.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *