Możesz teraz świętować: Gotham Knights Gold

Wreszcie wygląda na to, że wszystko jest gotowe i na dobrej drodze do daty premiery Gotham Knights, co potwierdził jej programista WB Games Montreal w Świergot. Po opóźnieniu premiery tytułu o ponad rok po ogłoszeniu pierwotnej daty wszystko wskazuje na to, że gra pojawi się w październiku tego roku, ponieważ została ostatecznie ustalona.

Rycerze Gotham zostali ogłoszeni w 2020 roku podczas wirtualnego wydarzenia DC Comics i Warner Bros. Entertainment nazwał to DC FanDome. Chociaż opracowany przez ten sam zespół, który stworzył Batman: Arkham Origins, ten remake gry wideo Batman rozgrywa się w innym świecie niż saga Arkham.

Dobry znak dla Rycerzy Gotham

Pomimo tej odległości w wiedza z gry wygląda inaczej Bawić się Tytuł przywodzi na myśl wiele podobieństw z już nazwaną sagą i wieloma wrogami, takimi jak Penguin, Mr. i Robin (Tim Drake).

Okres czasu od pojawienia się gry w złocie do jej wydania zwykle dopracowuje pewne szczegóły dotyczące błędów i przygotowuje, jeśli to konieczne, łatkę na pierwszy dzień, której wymaga wiele produktów, aby poprawić pewne niedogodności wpływające na ogólne wrażenia z gry.

Świętuj teraz: Gotham Knights Gone - Rozwój Gotham Knights został oficjalnie zakończony i wygląda na to, że jego przybycie w październiku jest gwarantowane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.