Możesz udostępniać swój ekran w rozmowach wideo

Możesz udostępniać swój ekran w rozmowach wideo

Wkrótce będziesz mógł udostępniać zawartość swojego ekranu w rozmowach wideo WhatsApp.

Nowy interfejs funkcji udostępniania ekranu podczas rozmów wideo WhatsApp

Wiemy już, do czego zmierza kolejna wielka rzecz Rozmowy wideo WhatsApp: co możemy Wiedz dzięki WABetaInfonajczęściej używana na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości przygotowuje się do swojego nadejścia Funkcja umożliwiająca udostępnianie zawartości ekranu z innymi ludźmi.

Jest to funkcja, którą widzieliśmy już na innych platformach i jest bardzo przydatna do prowadzenia prezentacji lub po prostu pokazywania pozostałym uczestnikom rozmowy wideo treści wyświetlanych na naszym ekranie. Jak wykazało badanie jednej z najnowszych wersji aplikacji, opcja udostępniania ekranu Wkrótce będzie dostępny na WhatsApp.

W tej chwili pojawiła się opcja udostępniania ekranu w WhatsApp Wersja 2.23.11.19 WhatsApp Beta, chociaż w tej chwili nie jest to widoczne dla użytkowników. Jednak po zmodyfikowaniu kodu aplikacji w celu włączenia tej funkcji jest to możliwe Zobacz interfejs Z opcji udostępniania treści.

Wiemy więc, że raz jest wybór Będzie reprezentowany przez ikonę smartfona i strzałkę na pasku narzędzi rozmowy wideo, który pojawia się na dole interfejsu. Klikając na niego, WhatsApp Poprosi o pozwolenie na przesyłanie strumieniowe treścia użytkownik będzie mógł rozpocząć nadawanie, jeśli zaakceptuje powiadomienie.

Po zakończeniu transmisji użytkownik może Przestań wysyłać treści. Tymczasem reszta ludzi Zobaczą wszystko, co dzieje się na ekranie osoby biorącej udział.

Nie ulega wątpliwości, że jest to tzw Bardzo przydatna funkcja w niektórych sytuacjach i będzie mile widziany przez większość osób korzystających z połączeń wideo WhatsApp. Teraz pozostaje tylko czekać, aż firma zdecyduje się wydać aktualizację, która zapewnia tę funkcjonalność wszystkim użytkownikom aplikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *