Możesz więc grać w nowe doodle Google na cześć Halloween

Możesz więc grać w nowe doodle Google na cześć Halloween

Doodle Google Są już nieodzowną rzeczą, gdy nadchodzi ważny dzień lub uroczystość. Otwórz wyszukiwarkę i możesz odtworzyć lub obejrzeć film lub galerię zdjęć z okazji jakiejś uroczystości.Wraz z nadejściem Halloween firma Google przygotowała nowego doodla.

W tym przypadku gryzmolić Jest to gra wideo, szczególnie na urządzenia mobilne, „Wielki Pojedynek Ghuli 2”. kontynuacja gry Wydane w Doodles w 2018 roku Dla tych dat, będąc pierwszym tego typu wzorcem, Google podjęło tego rodzaju wydarzenie.

Jak grać w Google Doodle?

Mechanika gry jest bardzo prosta, gracze są losowo pogrupowani w drużyny, dokładnie dwie drużyny, jedna zielona, ​​a druga fioletowa, aby rozpocząć konkurs, aby zobaczyć, kto może złapać najwięcej monet. Duchowy ogień.

Każda gra trwa tylko półtorej minuty. Każdy gracz jest duchem i musi ukraść kule na całej mapie, a następnie zabrać je do swojej bazy i zdobyć punkty. Za każdą wygraną grę odblokowywany jest specjalny kapelusz dla twojej postaci.

Oczywiście możesz także tworzyć prywatne gry i grać ze znajomymi: w środku gryzmolićmusisz kliknąć „stwórz grę”, Po zakończeniu zostanie wygenerowany link, który możesz wysłać znajomym. Maksymalna liczba graczy to siedmiu, ale jeśli nie osiągniesz tej liczby, drużyny zostaną wypełnione botami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *