Możesz więc otrzymać 2 miesiące darmowej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate

Xbox ogłosił nową współpracę z popularną aplikacją komunikacyjną Discord, dzięki której członkowie Discord otrzymają Nitro Darmowa gra z Xbox Game Pass Ultimate. Ta oferta będzie obowiązywać tylko przez ograniczony czas, ale na szczęście okres ten wynosi około sześciu miesięcy. Z drugiej strony nie wszyscy członkowie Discord Nitro będą mogli skorzystać z tej oferty. Ta nowa współpraca między Xbox i Discord rozpoczęła się w tym tygodniu i potrwa do przyszłego roku, 26 kwietnia 2022 roku.

Od teraz do tego czasu członkowie Nitro mogą wejść do swojego ekwipunku i zrealizować kod na dwa miesiące darmowej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Ta oferta jest dostępna w Hiszpanii, Meksyku i innych krajach, jeśli jednak chcesz potwierdzić, czy ta promocja jest dostępna w Twoim kraju, powinieneś sprawdzić oficjalną stronę internetową, czy spełniasz wymagania.

Pięć nowych gier dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

W Xbox Game Pass Ultimate możesz grać za darmo

Chociaż sam wyświetlacz wygląda świetnie, jest niestety jedna poważna wada. W szczególności, jeśli w przeszłości subskrybowałeś już Xbox Game Pass, nie będziesz mógł skorzystać z tej oferty. Raczej tylko ci, którzy… Nowość w Game Pass, możesz wygrać 2 miesiące za darmo. Jednak ta umowa działa w obie strony, ponieważ Xbox oferuje również subskrybentom Game Pass możliwość wypróbowania trzech miesięcy Discord Nitro, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

Nowa gra pojawia się w Xbox Game Pass z zaskoczenia

Więc jeśli jesteś osobą, która nigdy wcześniej nie zarejestrowała się w jednej z tych dwóch usług, miejmy nadzieję, że znajdziesz sposób na zgromadzenie którejkolwiek z tych bezpłatnych ofert. zanim wygaśnie w przyszłym roku. Aby skorzystać z promocji i otrzymać 2 miesiące darmowej subskrypcji Xbox Game Pass, postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku na stronie . niezgoda.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *