Możesz więc używać go jako notatnika

Możesz więc używać go jako notatnika

Intensywny tydzień dla WhatsApp, ze zmianami oczekiwanymi od lat, które pojawiły się w najnowszych wersjach beta. To był pierwszy świetny post, który pojawił się w tym tygodniu Stan przyjaciółktóry pozwala Korzystaj z WhatsApp na dwóch urządzeniach mobilnych jednocześnie.

Wraz z tą funkcjonalnością, również w wersji beta, pojawiła się teraz opcja Wysyłaj wiadomości do siebiecoś bardzo podobnego do „Zapisanych wiadomości” w Telegramie. Nasza nazwa pojawi się teraz na liście kontaktów I możemy otworzyć czat, aby używać czatu jako notatnika, quizów lub czegokolwiek, co nam się podoba.

WhatsApp jest teraz notatnikiem

Używanie czatu ze sobą jako notatnika jest świetne. Zawsze są do tego celu aplikacje takie jak Google Keep, ale jeśli chodzi o wysyłanie plików do siebie, nie są one zbyt przydatne. Dobrym przykładem były wiadomości zapisane w telegramie Jak dobrze może działać ta logika automatycznego czatu, a WhatsApp w końcu zawiera tę funkcję.

Aby korzystać z tej funkcji, będziemy musieli ją zainstalować Najnowsza wersja beta aplikacji, ukazał się 14 listopada. Dzięki niemu będziemy musieli tylko uzyskać dostęp do listy kontaktów i zobaczymy, że nasze kontakty pojawiają się jako pierwsze. W ten sam sposób zaznaczono, że jeśli klikniemy na nasz kontakt, możemy wysyłać wiadomości na ten sam numer.

Po otwarciu czatu opcje są takie same, jak w przypadku otwierania czatu dla kogoś innego. Możemy wysyłać wiadomości głosowe, wiadomości tekstowe i udostępniać pliki. Ta rozmowa nie zawsze jest na górze, ale zawsze możemy to naprawić ręcznie, aby była jak najbardziej dostępna. (Ty) pojawi się obok naszego kontaktu, więc jasne jest, że otwieramy rozmowę ze sobą.

Funkcja jest wdrażana Najpierw dla użytkowników wersji beta Zostanie rozszerzony w nadchodzących tygodniach dla stabilnych użytkowników.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *