Możesz więc wspólnie grać w całą grę na środkowych krainach z modami

Jedna z najlepszych pomocy, jakie możemy uzyskać elden pierścień Pojawia się, gdy wzywamy innego gracza. na zawsze Dobrze mieć jednego lub dwóch sojuszników w bitwiejak legendarny już Let Me Solo Her, który W każdym przypadku możemy reklamować się dzięki modyfikacji.

Ale co by było, gdybyśmy mogli grać w całym Midlands z tym samym partnerem? Taki jest cel modu, który rozwija LukeYui, który ma na celu umożliwienie nam wyruszenia na przygodę z przyjaciółmi i maksymalnie czterema graczami. Tak to wygląda teraz.

Główną różnicą w stosunku do tradycyjnego trybu wieloosobowego w Elden Ring jest to, że Śmierć gracza nie oznacza powrotu do pierwotnego świata. Jednym z ciekawszych modów jest zwiększanie siły przeciwników z uwzględnieniem ilości użytkowników.

W przypadku Systemu Express Travel wdrożono formułę głosowania na zgodę na wyjazd w konkretną lokalizację. Jeśli zaznaczymy na mapie obszar, do którego chcemy się udać, znak ten zostanie również odzwierciedlony w grze pozostałych członków naszej drużyny.

Podczas walk z bossami wszyscy gracze, którzy w nich zginą, pozostaną Tryb widza, dopóki wróg nie zostanie wyeliminowany Odwróć lub zgiń resztę użytkowników. Dodatkowo dodano efekty statusu jako karę dla graczy, którzy zginą.

Kiedy ten tryb będzie dostępny? Prawda jest taka, że ​​LukeYui nadal stabilizuje cały projekt, poza dodawaniem pewnych funkcji. Oczywiście, aby grać elden pierścień W ten sposób konieczne będzie połączenie się z niezależnym serwerem, nad którym również czuwa LukeYui.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.