Możliwi sędziowie na finał mistrzostw świata pomiędzy Argentyną a Francją lub Marokiem

Możliwi sędziowie na finał mistrzostw świata pomiędzy Argentyną a Francją lub Marokiem


Spośród 12 kandydatów najwięcej jest Anthony Taylor, Danny McKayley, Simon Marciniak, Abdulrahman Al-Jassim i Mustafa Korbal.


Argentyna Dostałem go w dużych ilościach Finał Mistrzostw Świata 2022 W pierwszym meczu pokonali Chorwację 3:0 Toczy się wielka debata na temat tego, kto będzie sędziował mecz z Francją lub Marokiem i może być 12 sędziów, ale jest pięciu, którzy mają realne szanse: Recenzujemy je tutaj.

Reprezentacja zagra w finale mistrzostw świata od godziny 12 w niedzielę, a 24 z 36 sędziów, którzy rozpoczęli mecz, już wyszło. Wśród możliwych kandydatów: Antoni Taylora (Anglia), Daniel orsato (Włochy), Mustafa Okrutny (Algieria), Cezar Bukiety kwiatów (Meksyk), Ismail Elfath (USA), Rafał Mikołaj (Brazylia), Wilton Sambayo (Brazylia), Danny Makelli (Holandia), Szymon Marciniak (Polska), Abdulrahman doJassim (Katar), Muhammad Abdullah Hasana Muhammada (Zjednoczone Emiraty Arabskie) i Jezusa Valenzuela (Wenezuela).

Siedmiu arbitrów ma mniejsze szanse na kontynuację ze względu na następujące warunki: Mikołaj Y Sambayo być z Brazylia i konfliktu historycznego Argentyna. orsato Y Ramos prowadzi Muhammada i Valenzuelę do finału. Dalej, Elfath pochodzi z AmerykiAle Urodzony w Maroku.

Pozostałych pięciu, którzy prawdopodobnie będą kontynuować wyścig, niektórzy sędziowali już mecze w Argentynie i na Bliskim Wschodzie. Taylor, Makeli, Marciniak, Al-Jassim i Korbal będą sędziami finału.

Anthony Taylor z Anglii

44-letni sędzia sędziował tylko dwa mecze na trwających Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze, oba w fazie grupowej: zwycięstwo Ghany 3:2 z Koreą Południową i remis 0:0 między Chorwacją a Belgią. Podniósł pięć żółtych kartek i odesłał zawodnika.

Antoniego Taylora

Danny Makkale pochodzi z Holandii

Był sobie Holender Sędzia meczu reprezentacji Argentyny z Polską 2:0. Ponadto był głównym arbitrem w zremisowanym 1:1 meczu Hiszpanii z Niemcami. Podniósł sześć kart między dwiema grami.

Danny'ego McCully'ego

Szymon Marciniak z Polski

41-letni Polak był już w fazie pucharowej Mecz z Argentyną: Sędziował zwycięstwo reprezentacji narodowej nad Australią 2:1. Ponadto wystąpił w wygranym przez Francję meczu z Danią 2:1. Tylko pięć żółtych w dwóch meczach.

Szymon Marciniak

Abdulrahman Al-Jassim, lokalny sędzia

Katar W całym mundialu rozegrał samotny mecz Jego kraj: Było 1:1 między Ameryką a Walią, ale należy to odnotować Otrzymał sześć żółtych kartek.

Abdulrahmana Al Jassima

Mustafa Ghorbal pochodzi z Algierii

The Zaledwie 37 lat sędziowania Wystąpił w dwóch meczach na obecnych mistrzostwach świata: poprowadził Holandię w remisie 1: 1 z Ekwadorem, a także w wygranym 1: 0 meczu Australii z Danią. Cztery żółte w dwóch meczach.

Mustafy Ghorbala

Nie strać niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości z Mistrzostw Świata i nie tylko!


To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *