Możliwy projekt koszulki reprezentacji Argentyny na Copa America 2024

Możliwy projekt koszulki reprezentacji Argentyny na Copa America 2024
Reprezentacja Argentyny będzie już gotowa na nadchodzące oficjalne zobowiązania (Zdjęcie: Reuters)

Reprezentacja Argentyny zaczyna przewracać kartkę po poświęceniu w Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze I skup swoją uwagę na kolejnym międzynarodowym okienku FIFA Od miesiąca czerwca. Tam ci, którzy prowadzą Lionela Scaloniego Zmierzy się z dwoma kolejnymi meczami towarzyskimi, które będą służyć jako przygotowanie Kwalifikacje w Ameryce Południowej od września i Puchar Ameryki 2024. przed nowym etapem, Plany AFA Jaki jest następny strój, którego Major użyje we wszystkich drużynach młodzieżowych.

Miejsce nagłówki Posiada koszule z filtrem na rynek i Przy tej okazji pokazali potencjał abaya, jaki może być Albicelest. Portal wskazał, że zostanie wydany w Copa America i wyszczególnia, że ​​„pokazuje tradycyjne biało-jasnoniebieskie paski tego kraju, wraz ze złotymi emblematami, aplikacjami i złotą czcionką”. Oczywiście z trzema gwiazdami na tarczy, jak na zdjęciu Środkowy znak jest nieco wyższy niż ten z boku.

Złoty brokat we wszystkich ubraniach jest Na cześć trzech wielkich tytułów, które Argentyna zdobyła w ostatnim czasie: Copa America 2021, Finalissima i Mistrzostwa Świata 2022. Do zamknięcia, strona Zachęcony do potwierdzenia, że ​​„kolekcja zostanie uruchomiona między listopadem 2023 a marcem 2024” Koszulka została pozytywnie oceniona przez międzynarodową publiczność, uzyskując średnio 4,1 gwiazdki na 5 możliwych.

Jaka będzie nowa koszulka reprezentacji Argentyny na rok 2024 (fot. FootyHeadlines)

Według dat podanych przez sanktuarium odbywają się w nim pierwsze oficjalne zawody Zestaw może pojawić się w drugim oknie kwalifikacji. Również podczas Mistrzostw Świata do lat 17 które odbędą się między godz 10 listopada bieżącego roku do 2 grudnia Z siedzibą do potwierdzenia po dymisji FIFA z Peru. Tymczasem wszystkie linie wyboru Będą nadal nosić formę, która dotknęła chwały Kultowy stadion Lusail W dniu 18 grudnia 2022 r. zmieniony przez trzecią gwiazdkę.

Nadal Nie ma żadnych szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądał bramkarz ani jaki będzie alternatywny strój na następny sezon. Jednak to fiolet, który nosił Argentyna Polska W Katarze żyje się krócej niż oczekiwano Jego użycie jest nieco bardziej rozszerzone w odniesieniu do tytułur, który, jeśli informacja się potwierdzi, ma mniej czasu na wykorzystanie i zapisał się już na kartach historii kadry narodowej.

Zdjęcia ewentualnej nowej koszulki dla reprezentacji Argentyny

Czytaj:

Wściekłość Mascherano na Barco i to, co dwaj mistrzowie świata powiedzieli Soleilowi: Perła zwycięstwa Argentyny w debiucie w Mistrzostwach Świata U-20
Czego nie widzieliśmy po zwycięstwie Argentyny w Mistrzostwach Świata U-20: najbardziej oklaskiwani zawodnicy i kibice piłkarzy
7 zdań Mascherano po zwycięstwie Argentyny: intymna „pogawędka” przed pojawieniem się i porady dla swoich graczy

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *