Mundial Katar 2022: Kevin Ortega i Michael Oroi znajdą się na krótkiej liście kandydatów na mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Mundial Katar 2022: Kevin Ortega i Michael Oroi znajdą się na krótkiej liście kandydatów na mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Dziś, w sobotę, Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską w drugiej rundzie grupy C Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 I o ile może się dowiedzieć Aktualności RPPNa wspomnianym spotkaniu będzie obecnych dwóch Peruwiańczyków. Są to Kevin Ortega i Michael Oroi, dwaj sędziowie, którzy znajdą się na krótkiej liście do tego ważnego meczu.

W tym sensie głównym sędzią będzie Wilton Sampaio, pierwszym asystentem Bruno Bocellia, a drugim asystentem Bruno Peris. Kevin Ortega będzie czwartym sędzią, a Michael Oroi piątym. Ponadto sędzią wideo będzie Drew Fisher i, podobnie jak reszta zespołu sędziów wideo, Armando Villarreal, Nicholas Taran, Liudan Gonzalez i Martin Sopi.

Jak wspomniano wcześniej, Kevin Ortega był czwartym sędzią, a Michael Oroi piątym w meczu Anglia-Iran w pierwszej rundzie grupy B. Przy tej okazji angielska drużyna pokonała Irańczyków 6:2.

Mecze 25 listopada:

W piątek, 25 listopada, zostanie rozegrana druga runda grup A i B Mistrzostw Świata 2022 w Katarze z następującym meczem:

studnie vs. Iran – 5:00 (czasu peruwiańskiego).

Katar vs. Senegal – 8:00 (czasu peruwiańskiego).

Holandia vs. Ekwador – 23:00 (czasu peruwiańskiego).

anglia vs. Stany Zjednoczone — 14:00 (czasu peruwiańskiego).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *