Mundial Katar 2022: Polski trener opowiada o swoim spotkaniu z reprezentacją Meksyku – El Sol de Zacatecas

Dauha. Czesław Michniewicz Wie, co robić, jak grać i czego się po nim spodziewać Meksyk. The Technik z Polski Studiował u trójkolorowy Całkiem w ostatnich tygodniach. Strategia nie chciała wyjść na jaw, ale w jego głowie wszystko jest jasne.

„To jest pierwszy raz Mistrzostwa Świata jako trener. Teraz jestem spokojny, wiemy, co chcemy robić, wszyscy czują się dobrze. Mój umysł jest spokojny i pracujemy zgodnie z planem. – Nie chcę tworzyć napięcia – powiedział polski trener.

Możesz także przeczytać: Z Toluki do Kataru! Meksykanie już pomalowali ulice Doha

mechanicznetygodnie zasugerował to Meksyk Zaatakuje go z flanki, zwłaszcza z Piotr Zełenskipartnerze Hirvinga Lozano w Neapol:

„Mamy zawodników, którzy grają na skrzydłach i mamy szansę zaatakować z tych stron, ale nie chcę ujawniać naszego planu gry” – powiedział.

Wie o tym polski strateg Robert Lewandowski To ich najlepsza broń i każdy zespół będzie chciał ją cofnąć: „Musimy zrozumieć, że konkurenci mogą się na niej skupić Robert LewandowskiMusimy mu pomóc, aby miał do wyboru cel i niebezpieczeństwo.

mechanicznetygodnie Podkreślił: „Wiemy już, jak chcemy grać, wiemy też na pewno skład taktyczny, którego chcemy użyć, i mamy pomysł na skład. Jeśli mamy dzisiaj grać, znamy linię -up, ale do meczu jeszcze trochę czasu i wszystko się może zdarzyć.” „.

Czesław Jego karty zostały rzucone w meczu przeciwko niemu Meksykwięc szpieguję trójkolorowy W ostatnich miesiącach: „Widownia oglądała mecz z BelgiaMożemy potwierdzić to, co już widzieliśmy u naszych przeciwników, koncentrujemy się na pierwszym meczu i nad tym pracujemy.

Polski strateg był pytany o brak iskry Dauha za pomocą Mistrzostwa Świata: „Zgadzam się z tym, co powiedziałeś Robert Lewandowski: To szybki turniej, ligi trwają, listy są spóźnione, spowodowałoby to ciszę, ale teraz wszystkie oczy są zwrócone KatarChcemy robić rzeczy dobrze – zakończył.

Opublikowany w to jest

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.