Murray prosi swój kraj, aby postawił na tenisa po sukcesie Raducanu

Andy Murray z Wielkiej Brytanii W poniedziałek wskazał, że brytyjski tenis powinien zacząć od zwycięstwa Emma Radukano Aby połączyć siły i uniknąć ponownego spędzania zbyt wiele czasu przed zdobyciem kolejnego mistrza Wielkiego Szlema. Raducanu .podbity My otwarci, nie rezygnując z grupy, stając się pierwszym Brytyjczykiem, który wygrał major od 44 lat. I tak zebrałem świadectwo Murraya, pierwszego Brytyjczyka, który to osiągnął po 76 latach oczekiwania.

„Dla kraju, który organizuje najlepsze mistrzostwa na świecie i ma zasoby do stracenia, to nie są dobre dane”Uwaga Murray w Metz. „Mamy teraz możliwość upewnienia się, że oczekiwanie nie potrwa długo” – dodał.

Mistrz Wielkiego Szlema uważa, że ​​tenis jego kraju powinien zmienić swój ekskluzywny wizerunek. „Jeśli masz wyobrażenie, że jest to bardzo bogaty i bardzo drogi sport, z pewnością prowadzi to do tego, że ludzie w niego nie grają, a rodzice nie będą atakować swoich dzieci”.Odbicie Murraya.

W końcu Murray odmówił udzielenia rady Raducano. “Nigdy nie podobało mi się, że byli brytyjscy gracze nieustannie komplementowali mnie po każdej wygranej i mówili mi, co mam robić, a czego nie robić po każdej przegranej.“Powiedział.” Znalazłem to i nadal uważam to za denerwujące. Nie chcę być taką osobą”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *