Na kółkach — Marco Rodrigo: Pojedynek, który nie nadchodzi

Groenwegen i Jacobsen nie spotkali się w sprincie od czasu katastrofy samolotu w Polsce. Niesamowite liczby

nA może trzeba się zatrzymać, aby szczegółowo przypomnieć sobie, co wydarzyło się w? Sprint na ten etap Tour of Polandw sierpniu 2020 r. Groenwegen zamknął Jacobsena przed murami obronnymi, To spowodowało, a późniejszy upadek wzbudził w nas strach Najgorszy możliwy wynik dla szybkiego biegaczaDziś Cudem odzyskany. Manewr specjalny Groenewegen Była przedmiotem krytyki i głośnych wypowiedzi, których głównymi orędownikami są moi menedżerowie i kolarze we wspomnianej belgijskiej drużynie: prezes Lefevère zagroził, że wytoczy sprawę normalnej sprawiedliwości, innej niż sport, natomiast Remco Evenepoel publicznie zalecił, aby peleton nie mówił o przyczynie wypadek, kiedy znów mogę startować. Pierwszy nie jest zrobiony. O drugi trzeba zapytać protagonistę, ale Nie wygląda na to, że czuję się pusta którym niektórzy chcieli go ukarać.

spotkanie

Groenewegen podpisali dziewięć miesięcy Czas, kiedy pewnego dnia debata na poziomie publicznym była cichsza. Jakobsen nie chciał z nim rozmawiać ani widzieć się z nim w pierwszych tygodniach jego rekonwalescencji. Ale kiedy był gotowy, zgodził się osobiście wysłuchać wyjaśnień. biegacze Poznali się w hotelu w Amsterdamie. Spotkanie odbyło się kilka miesięcy później, gdy ujawnił je jeden z jego uczestników. z czym? dla Groenewegen, co Jacobsenowi się nie podobało. „Zawartość tego Spotkanie będzie poufne. Jestem rozczarowany, że Dylan mówił o tym publicznie. Nie zrobię tego. Chciałbym jednak wyjaśnić sprawę: Dylan nie przeprosił osobiście i nie wykazał chęci wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny”.

Liczby

Tak dziwne było rok temu, kiedy Jakobsen właśnie wrócił po kontuzji, a Groenwegen był bliski zawieszenia po zawieszeniu. Kontrowersje pojawiły się po raz pierwszy, gdy oboje spotkali się na przesłuchaniu. Jednak wynik 18 dni rywalizacji, które dzielili od tego czasu, w żaden sposób nie zadowoliło fanów choroby. Szanse były dostępne we wszystkich kolorach: sprinty, zwycięstwa jednego, zwycięstwa drugiego… ale Nikt jeszcze nie był w stanie sfotografować obu walczących obok siebie, gdy przybyli biegacze, który ma płótno. Przykład? Na pięciu etapach Tour de Wallonia 2021 w lipcu ubiegłego roku rozdzielono sukcesy: po dwa. Kiedy Jacobsen wygrał, Groenwegen był 15 i 88. Kiedy Groenewegen wygrał, Jakobsen był 21 i 115.

Nie na Węgrzech

Coś podobnego się wydarzyło Dwa miesiące temu w Nicei w Paryżu. Drugi etap: zwycięstwo Jacobsena i 121. miejsce Groenwegen. Jednak logika mówi, że prędzej czy później Weźmiemy udział w pojedynku Holendrów. Na początku tego tygodnia rozpoczęta w środę trasa po Węgrzech wyglądała na bezkonkurencyjną okazję ze względu na specyfikę etapów i poziom uczestników, ale do tej pory mieliśmy dwie nieudane próby. Nasi przyjaciele nie mieli racji Jej ogromny zasięg już pierwszego dnia. Tymczasem fani spędzili wczoraj, przedwcześnie kolarz z BikeExchange, który dotarł już do mety otrzyma wiadomość o zwycięstwie swojego rodaka. Mamy dni dzisiaj i jutro, aby czekać na tę walkę, która nie nadejdzie, co, jeśli mówimy o wielkich trasach, możemy cieszyć się na Tour de France. Oba są w kalendarzu.

sklepy bukmacherskie
Nowe belgijskie prawo zagraża Lotto Soudal

W Belgii rozpoczęli już proces uzgadniania nowych przepisów dotyczących sponsorowania poprzez domy bukmacherskie i loterie. „Wraz z rozprzestrzenianiem się pandemii liczba młodych ludzi uprawiających hazard wzrosła o 43%. 40% zysków tych firm pochodzi od osób uzależnionych od hazardu” – wyjaśnił Vincent van Quakerborn, minister sprawiedliwości. Pytanie jest jasne: czy przyszłe ograniczenia wpłyną na belgijską loterię krajową? Mówimy tutaj o Lotto, historycznym głównym sponsorze drużyny borykającej się ze sportowymi trudnościami i której problemy mogą się pogłębić. Wpłynie to również na drugi stopień penetracji. Nawet szybki ruch byłby, gdyby Napoleon Games był jednym z drugorzędnych sponsorów.

Jachty Szymona

Próba czasowa „małpy” o wartości 3000 euro

Ci, którzy zamieszkują świat, mówią, że kolarstwo zaczyna zbliżać się do Formuły 1, ze względu na znaczenie, jakie nabrała technologia rowerowa, a nawet inna odzież. W sobotę w Budapeszcie Simon Yates wygrał czasówkę, w której nosił buty Ukłon Specjalne za 3000 euro. Nigdy nie dowiemy się, czy ubrania zrobiły różnicę (trzy sekundy) w porównaniu z drugim Van der Poelem, ale wydaje się jasne, że wszystkim to zależy. marginalny zysk, domowa marka od lat w obecnych Ineos i Old Sky. Ten nurt ma na celu zwrócenie uwagi na nawet najdrobniejsze szczegóły, aby ich suma utorowała drogę do sukcesu: dzięki temu widzieliśmy w swoim czasie (przed epidemią) Fromm mył ręce żelem wodno-alkoholowym za każdym razem, gdy przywitał kogoś, żeby nie zachorować.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.