Na liście gier europejskich przodują Chourraut, Vilarrubla, Llorente i Travé

Mylene Chorrot, Nuria Villaropla, David Llorente i Mikel Travi prowadzą listę hiszpańskich kapitanów łodzi Kto weźmie udział w slalomie na Igrzyskach Europejskich, które odbędą się w Krakowie (Polska) między 23 czerwca a 2 lipca.

Chourraut (At. San Sebastián), trzykrotny medalista olimpijski (brąz w Londynie 2012, złoto w Rio 2016 i srebro w Tokio 2020), będzie rywalizował w K1 obok Laia Sorribes (Náutico MIG Segre) i Olatz Arregui (At. San Sebastián).

David Llorente (Rio Eresma), dwukrotny medalista świata i dziesiąty w Tokio, również będzie rywalizował w K1 obok Pau Etxaniz (At. San Sebastián) i Travé (Cadi).. Ten ostatni weźmie również udział w C1 z Luisem Fernándezem (Miño Os Teixugos) i Danielem Pérezem (Penedo Teimporta).

W damskiej wersji C1 trio prowadzi Vilarrubla (Cadi), trzykrotny medalista światasiedmiokrotny Europejczyk i ósmy w Tokio, uzupełnili Miran Lazcano (AT. San Sebastian) i Ainhua Lamero (Pinedo Temporta).

W biegu przełajowym w kategorii kobiet wystąpią Chourraut, Arregui, Lazkano i Sorribes, aw kategorii mężczyzn Llorente, Travé, Etxaniz i Luis Fernández.

Ta sama rozmowa weźmie udział w teście Pucharu Świata, który odbędzie się na praskim kanale od 8 do 11 czerwca.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *