na piłce | mniejszy niż tuf

Kiedy baseballiści mówią lub piszą o cudach José Altuve, nieuniknione jest, że jest niski. Jest około sześciu stóp dalej, tylko 5-5, co odpowiada jednemu metrowi i 62 centymetrom.

Randy Johnson ma 6-10 metrów wzrostu i 8 centymetrów. Babe Ruth miał 6-2, czyli 1,88. I Johnny Miz, o którym Buck Cannell powiedział, że ma mięśnie nawet w uszach, także 6-2, 1,88.

Ci giganci są odpowiedzialni za tradycyjne przekonanie, że do gry w głównych ligach potrzebny jest ogromny prestiż.

Jednak Altuve był nie mniejszy niż Biglaguer w metrach i centymetrach. Nastąpiła godna uwagi 14-letnia przerwa w głównych turniejach, która według menedżerów była nie tylko bezpieczna na boisku i strzelaniu, ale także niesamowitymi grami o mistrzostwo, które wydawały się niemożliwe. Freddy Patek, 5-4, 1,62, był najgorszy z 23 000, którzy grali w głównych turniejach 151 lat temu.

W Cooperstown Hall of Fame jest nie mniej niż pięć osób między 5-6 a 5-9, na przykład. Phil Rizzuto 5-6, Yogi Berra 5-7, Joe Morgan 5-7, Kirby Bucket 5-8 i Luis Aparicio 5-9.

Nazwali nawet Aparicio „Mały Louie” (Luisito), ponieważ był jednym z najmłodszych pionierów.

Luis Bologna, 5-8, 1,74, był kolejnym krótkim zawodnikiem z wybitną karierą. A z mistrzem Atlantą jest niewiele wyższy od Altuve, drugiego bazowego Ozziego Albisa, jako Polska, 5-8, 1,74.

Ze swojego domu w Oklahoma City, w wieku 77 lat, przedwczoraj, Freddy Patek powiedział Liderowi…:

„Byłem bardzo podekscytowany widząc tak dobrą grę Altuve i Albiesa, ponieważ niektórzy nadal uważają, że Major League Baseball jest wyłącznie dla facetów powyżej sześciu stóp”.

Danny Murtaugh, który był menadżerem Pirates w 1969, powiedział o Patku, który grał w głównych ligach od 1968 do 1981 z Pirates, Royals i Angels: „Freddie ma najsilniejsze ramię, najszybsze nogi i największe serce”.

– Ktokolwiek myśli, że Patek nie może grać na tym poziomie ze względu na swój wzrost, jest w błędzie – powiedział trener Piratów Bill Verdon.

Oprócz menedżera Dodgersów w tamtych latach, Waltera Alstona…: „Freddy Patek jest najbezpieczniejszym punktem zatrzymania w Lidze Narodowej. Buccaneers powinni być z niego dumni”.

Średnio miał 962 obrony, 4786 asyst, 2690 bramek i 1004 trafienia.

Kreolowie nie wpuszczali na stadion, nieważne jak mały był

Rozpoczął się sezon 2011, a Astros jechali na swój pierwszy mecz w Houston, pierwszy mecz, w którym Jose Altuve zagrał również na tym stadionie.

Oczywiście po przybyciu Altuve skierował się w stronę drzwi używanych przez graczy Astros, które prowadzą do tunelu, który kończy się w klubie.

Podczas konfrontacji z Jose, bramkarz Johnny Greenson zapytał go, blokując mu drogę energią…:

„a ty czego chcesz?!”

„Jestem graczem Astros”.

„O tak, myślisz, że jestem babieca?

Słyszałem w tej sekcji wszelkiego rodzaju kłamstwa, ale twoje są najbardziej śmieszne. Przy tak małym rozmiarze możesz uważać się za chłopca nietoperza. Ale nie przez jednego z graczy.

Tą historią nikogo nie oszukasz. Śmiało i kup bilet, jeśli chcesz obejrzeć mecz.

Wskazówka

Ważna postać w Houston

José Altuve zostaje podpisany przez Astros do 2024 roku za 29 milionów dolarów rocznie. Jego pierwsza opłata w 2011 roku wynosiła 483 200.

mały, ale silny

Huck Wilson był 5-6, 1,70, a z Cubs miał 56 home runów i 191 RBI w 1930 roku.

Historia krasnoluda Eddiego Gaydela

Freddy Patek jest uważany za najkrótszego bigleggera. Jednak krasnolud Eddie Gaydel skonsumował nietoperze (spacerując) 19 czerwca 1951 roku, 70 lat temu.

Gaedel miał 3-7, 1,9 i ważył 60 funtów, 27 kg. Jego pojawienie się było tylko chwytem reklamowym autorstwa właściciela St. Louis Carmelite, Billa Vicka. Zasady nie mówiły o minimalnym prestiżu. Od tego czasu było 5-3, 1,59.

Jadel otrzymał cztery złe piłki z rzędu od melonika Boba Kane’a z Tygrysów. A kiedy dotarł do pierwszej bazy, wysłali po niego ucieczkę.

na piłce | Nie muszą wygrywać, aby wypełnić Fenway
na piłce | Odważny bez Acuña i negatywny rekord

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *