Nagrali Chapolín Colorado między meksykańską i polską publicznością

Nagrali Chapolín Colorado między meksykańską i polską publicznością

Meksyk. /

The Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Rozpoczął się w ostatnią niedzielę, 20 listopada, i zaledwie cztery dni po oficjalnym otwarciu Najważniejsze międzynarodowe targi sportowe pozostawiły nam wspaniałe chwile.

Dwóch faworytów do zwycięstwa rozegrało już swój pierwszy mecz: Argentyna i Brazylia. Negatywną niespodziankę sprawiła drużynie Bechelisti, która przegrała z Arabią Saudyjską Ludzie karaoke spełnili oczekiwania.

Ze swojej strony, jak we wszystkich finałach Pucharu Świata, Meksykanie zaufali drużynie Azteków. Chociaż obecna wersja ma wiele funkcji, które mogą zaszkodzić Wybitne miejsce w dyscyplinie piłka nożnaz których najważniejszym jest niewątpliwie fanatyzm, jakim jest sprawa Meksykanie, bez względu na region, siedzibę czy listę no-go, dajemy się zauważyć.

Uchwycony w tłumie na Qatar 2022, Chaplin Colorado

Chociaż jest to klasyka, Meksykanie obficie świętują każdy etap selekcji, a także to, że są świątecznym społeczeństwem Czasami wcielamy się w rolę „ducha”.. Podczas Qatar 2022 w sieciach społecznościowych pojawiło się wiele zapisów, w jaki sposób Meksykanie radośnie wyróżniają się spośród reszty fanów.

Ponadto środowisko narodowe skłania nas do wyjaśniania naszego pochodzenia poprzez elementy naszej kultury. Dlatego podczas pierwszego meczu Meksyku z Bolañosem we wtorek w tłumie pojawił się pracownik stadionu przebrany za „El Chapulin Colorado”, fikcyjną postać Roberto Gomeza Bolañosa.

Fakt ten jest dość dziwny, ale wyróżnia się tym bardziej, że siedzi on pośród dwóch nieskazitelnych Katarczyków, ubranych na biało. Kładzie nawet rękę na jej ramieniu.


FM

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *