Nagroda przyznana za brutalne morderstwo 81-letniej kobiety – NBC Los Angeles

Nagroda przyznana za brutalne morderstwo 81-letniej kobiety – NBC Los Angeles

Członkowie rodziny szukający odpowiedzi przemawiali na konferencji prasowej, w której ogłoszono nagrodę za informacje dotyczące sierpniowego morderstwa 81-letniej kobiety z Woodland Hills, która została dźgnięta nożem, uduszona i spalona żywcem w sierpniu.

W czwartek ogłoszono nagrodę w wysokości 50 000 dolarów za informacje w sprawie morderstwa 81-letniej kobiety, która została znaleziona martwa po tym, jak została zadźgana, uduszona i podpalona jej dom w Woodland Hills dwa miesiące temu.

Ok Ja Kim została znaleziona w pokoju w jej domu przy ulicy Martha 20800 około godziny 20:00 przez krewnych. Według Departamentu Policji w Los Angeles, byli zaniepokojeni po tym, jak tego wieczoru nie pojawiła się na imprezie rodzinnej.

Władze powiedziały, że Kim został dźgnięty nożem, uduszony i spalony żywcem podczas podpalenia.

We wrześniowym wywiadzie dla NBCLA jej córka Clara Kim opisała Ok Ja Kim jako miłą matkę, która przynosiła córkom zupę, gdy zachorowały. To babcia wyprowadziła się, by być bliżej wnuków.

Zszokowani krewni byli na konferencji prasowej w czwartek, kiedy ogłoszono nagrodę.

„Jesteś sparaliżowana, niewiarygodne”, powiedziała Clara Kim, córka ofiary. „To znaczy, do dziś budzimy się i myślimy, że to wszystko jest snem”.

Koszmar trwa przez dwa miesiące dla rodziny Kim. Nie zgłoszono żadnych aresztowań.

– Potrzebujemy twojej pomocy – błagała Kim. „To było straszne, to jest obrzydliwe i musi się skończyć.

„To osoba, która żeruje na najsłabszych w naszym społeczeństwie”.

Policja poinformowała, że ​​brutalne zabójstwo miało miejsce podczas włamania między nocą poprzedzającą 1 sierpnia a nocą 2 sierpnia. Śledczy powiedzieli, że uważają, że Kim zginął podczas napadu z bronią w ręku.

Detektyw z LAPD Sharon Kim powiedziała: „Mogę szczerze powiedzieć, że w całej mojej karierze nie sądzę, żebym widziała tak rozsądny i brutalny akt morderstwa”.

Członek Rady Miasta Los Angeles, Bob Blumenfield, który również był na konferencji prasowej, kiedy ogłoszono nagrodę, nazwał zbrodnię przerażającym morderstwem.

„Lubię, których nie widzieliśmy w naszej społeczności od bardzo dawna” – powiedział Blumenfeld. „To było coś, co naprawdę zaszokowało społeczność. Rodzina i przyjaciele Kim (i) członkowie społeczności są w żałobie, ale szukają również odpowiedzi i sprawiedliwości”.

Mąż Ok Ja zmarł w zeszłym roku, ale ona wciąż nie może się doczekać kolejnych podróży oraz wielu wakacji i urodzin z przyjaciółmi i bliskimi, powiedzieli członkowie rodziny.

Każdy, kto ma informacje w sprawie, jest proszony o skontaktowanie się ze śledczymi LAPD Valley Bureau z wydziału zabójstw pod numerem 818-374-9550 lub z Stoppers pod numerem 800-222-TIPS.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *