Najbardziej ekskluzywny telefon Galaxy w niemal cenie przez ograniczony czas

Samsung przedstawia w zeszłym roku najbardziej prywatną wersję swoich telefonów z wyższej półki.

Wysłane przez rzadki rok, wersja wentylatora Samsung Galaxy S20 jest Najbardziej osobista wersja Galaxy S20Kolekcja premium firmy Samsung z roku 2020. To telefon komórkowy wysokiej klasy która zawiera niektóre z najlepszych cech swoich starszych braci, a nawet przewyższa je pod pewnymi względami.

Mowa o high-endowym Galaxy, który otrzymał w Czarny piątek odcięty ważne w swojej cenie, Zarówno w wersjach 4G, jak i 5G. W ten sposób, jeśli szukasz S20 FE, z przyjemnością dowiesz się, że możesz go od niego kupić 549€ W sklepie internetowym marki, który obejmuje bezpłatną wysyłkę, punkty Samsung Rewards, płatność na raty i oczywiście 2 lata gwarancji i wsparcie Samsung.

Kup Samsung Galaxy S20 FE za 549 €, 16 € więcej, wersję 5G

Kup Samsung Galaxy S20 FE w sklepie internetowym Samsung w śmiesznych cenach

ze zniżką Ponad 150 euro w modelach 4G i 5GSamsung Galaxy S20 FE to najprostszy sposób na uzyskanie wydajnego telefonu komórkowego w niskiej cenie. za pomocą 549€ W wersji 4G i 565 EUR W 5G bierzesz telefon komórkowy z rozszerzeniem Niesamowite widowisko I cała moc fotograficzna koreańskiej firmy.

Dostępna tylko do następnego poniedziałku, ta oferta w Czarny piątek pozwoli Ci cieszyć się telefonem wyposażonym w jeden z najlepszych przednich aparatów Samsunga, który trwa do Rozdzielczość 32 megapikseli. Coś podobnego dzieje się z twoim Ekran Super AMOLED 6,5 cala, częstotliwość odświeżania 120 Hz: trudno będzie znaleźć lepszy panel w tym przedziale cenowym.

Na poziomie autonomii obejmuje Bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem 25 W I ładowanie bezprzewodowe 15 W. Zawiera również pliki 6 GB pamięci RAM I 128 GB pamięci wewnętrznej i tak, jest gotowy do aktualizacji do Androida 11 i Androida 12. Jak wskazano w naszej analizieJest to jeden z najlepszych telefonów komórkowych w katalogu Samsung, zwłaszcza dzięki wspaniały występOraz dzieło i sztuka jego procesora, który najmocniej świeci w modelu 5G.

Krótko mówiąc, jeśli masz budżet w wysokości około 500 EUR W przypadku nowego telefonu komórkowego Galaxy S20 FE może być bardzo dobrym zakupem. Zrównoważony i ze wszystkimi gwarancjami gigantycznego telefonu komórkowego, takiego jak Samsung, możesz go kupić w specjalnej cenie Tylko w Czarny Piątek i Cyberponiedziałek. Skorzystasz z oferty?

Powiązane tematy: telefony komórkoweI OferujeI SamsungI Samsung Galaxy

Ten artykuł jakoś sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję.

Zasubskrybuj HBO Max ze zniżką 50% na zawsze subskrybować

Zasubskrybuj Disney+ za 8,99 USD! subskrybować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *