Najbardziej kompletna klawiatura Apple dla komputerów Mac spada do ceny minimalnej przed Amazon Prime Day

Najbardziej kompletna klawiatura Apple dla komputerów Mac spada do ceny minimalnej przed Amazon Prime Day

Jeśli masz komputer Mac i szukasz nowej klawiatury, Magiczna klawiatura numeryczna z Touch ID Jest najbardziej kompletny od Apple i można go kupić ze zniżką niż kiedykolwiek na Amazon z najnowszą ofertą za 123,75 € i bez czekania na Prime Day 2023.

Apple Numeric Magic Keyboard z Touch ID

Kup klawiaturę do komputera Mac w najlepszej cenie

Przy sugerowanej cenie detalicznej 185 euro w oficjalnym sklepie Apple Store i u oficjalnych dostawców, klawiaturę Magic Keyboard z Touch ID można kupić ze znaczną zniżką, dzięki czemu jej cena na Amazon jest najniższa w historii: 123,75 euro. zakładał Zaoszczędź 60 euro.

Magic Keyboard w tej wersji demonstracyjnej to właśnie oficjalna klawiatura Apple Najbardziej kompletna wersja jest wyposażona w klawiaturę numeryczną i czytnik linii papilarnych Touch ID (Można używać tylko na komputerach z chipem M1 lub M2) Aby szybko zalogować się lub dokonać płatności online za pomocą Apple Pay.

Dzięki prostej i smukłej konstrukcji pisanie jest całkowicie wygodne i dokładne. Zawiera elementy sterujące nawigacją umożliwiające szybkie poruszanie się po dokumentach. Poprzez włączenie klawiatury numerycznej, Opcja, którą muszą wziąć pod uwagę użytkownicy regularnie pracujący z arkuszami kalkulacyjnymi i aplikacjami finansowymi.

Jego bateria starcza na długo, wytrzymują miesiąc lub dłużej na jednym ładowaniu, chociaż wszystko zależy od ich użytkowania. W zestawie ze złączem Lightning do ładowania (kabel w oplocie). USB typu C do Lightning, aby sparować i naładować przez port USB-C w komputerze Mac). Współpracuje z komputerami Mac z chipem Apple i systemem macOS 11.4 lub nowszym.

Więcej ofert

Jeśli zarejestrujesz się w Amazon Prime, masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (po 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Prime Video, Prime Music i nieograniczonym miejscem na zdjęcia. Ponadto, jeśli jesteś studentem, uzyskanie Prime Student kosztuje o połowę mniej i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Rozrywka z Apple jest gwarantowana: nie zapomnij, że możesz subskrybować Apple TV +, aby oglądać ulubione seriale i filmy (masz siedem dni za darmo, potem 6,99 € miesięcznie), a także Apple Music, dzięki czemu nigdy nie przegapisz muzyki w Twoje imprezy w wysokiej jakości dźwięku (masz darmowy miesięczny okres próbny, potem 10,99 euro miesięcznie w abonamencie indywidualnym).
Ty również masz go do dyspozycji Książki Apple’a, aby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione lektury, czy to w formie książki, czy audiobooka; I Podcast Apple’aGdzie znajdziesz miliony programów do słuchania.

Na naszych profilach możesz być na bieżąco i zawsze informowany o wszystkich nowościach ze świata Apple i ofert Applesfera Selection ŚwiergotI Facebook I kabel

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być interesujące dla Applesfera.

zdjęcia | manzana

w Applesphere | Najszybszym sposobem na utworzenie pliku PDF na naszym komputerze Mac jest użycie skrótu klawiaturowego. więc możemy to skonfigurować

Wybierz Applesferę | Którą klawiaturę kupić na Maca: Osiem propozycji wymiany klawiatury Magic Keyboard, które są w pełni zgodne z systemem macOS

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *