Najbardziej oczekiwane gry we wrześniu 2022 r.

Po lecie zaczyna się dobro. Jak zwykle w branży gier wideo, we wrześniu rozpoczyna się najważniejsza kampania startowa roku. W tym czasie najwięksi wydawcy rozpoczęli publikowanie nowych części swoich rocznych franczyz, takich jak FIFA 23 Również NBA 2K23oraz te tytuły, które odegrają ważną rolę w przyszłej kampanii świątecznej, takie jak Spluton 3.

Teraz, w przeciwieństwie do przebojowych filmów, zawsze jest miejsce na mniejsze, ale nie mniej niż oczekiwano gry, takie jak Powrót do Wyspy Małp, powrót wielkiego klasyka graficznej przygody; Również łamacze księżycanowy tytuł twórców sukcesu Subnautica.

Następnie wybieramy niektóre z najciekawszych gier na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch, które pojawią się we wrześniu.

1 września

Nasza ostatnia część 1

Platforma: PS5

Naughty Dog przedstawia nową wersję ostatni z nas która stara się wycisnąć możliwości techniczne PlayStation 5. Nowa wersja gry 2013 oferuje grafikę 4K, lepsze modele postaci, dźwięk 3D, funkcjonalność kontrolera dualSense i nowe opcje ułatwień dostępu. w naszej okolicy analiza Nasza ostatnia część 1 Wyjaśniamy, dlaczego uważamy, że jest to niezbędne dla PlayStation 5.

6 września

Disney Dreamlight Valley

Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch

Wirtualny świat zamieszkany przez postacie Disneya i Pixara. To jest idea Dolina snównowa gra wideo, której ostateczna wersja będzie dostępna dopiero w 2023 roku, ale od tego miesiąca będzie można w nią grać na konsolach i PC.

6 września

Rocksmith Plus

Platforma: PC

Rocksmith Plus Jest to nowa wersja oprogramowania Ubisoft zaprojektowanego, aby nauczyć nas grać na gitarze i basie bez potrzeby nut i znajomości teorii muzyki. To narzędzie edukacyjne jest w stanie wykryć, czy gramy właściwe tony, zawiera wszelkiego rodzaju modyfikatory, które można dostosować do każdego poziomu, a jako usługa subskrypcji ma bibliotekę ponad 5000 utworów. Zostanie wydany w tym miesiącu na PC, a jesienią podobnie będzie na konsolach i urządzeniach mobilnych.

6 września

Temtem (klawiatury)

Platforma: PC, PS5 Xbox Series i Nintendo Switch

wymamrotał, hiszpańska gra inspirowana Pokémonami, która pojawiła się ponad dwa lata temu na PC, a teraz w zaktualizowanej wersji wkracza na konsole. Współzałożyciel madryckiego studia Crema i reżyser gry, Guillermo Andrades, Wyjaśnione w tym wywiadzie awangarda Jak zespół sprostał fenomenalnemu przyjęciu, jakim cieszył się Temtem w pierwszych dniach sprzedaży.

9 września

NBA 2K23

Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch

NBA 2K23, nowa wersja gry wideo o koszykówce od Visual Concepts i 2K Sports, powraca na kolejny rok, aby dostarczyć najlepszą symulację sezonu NBA 2022-2023. Wśród nowości tej wersji amerykański deweloper kładzie szczególny nacisk na zapewnienie graczowi większej liczby narzędzi do ataku w kosz, a obrona, jak mówią, będzie bardziej realistyczna. Dodatkowo ta wersja będzie zawierać tryb Jordan Challenge, który obejmie najsłynniejsze momenty w karierze tej sportowej legendy.

9 września

Spluton 3

Platforma: Przełącznik Nintendo

Z ponad 16 milionami sprzedanych dostaw, Splatoon Stało się anomalią w Nintendo: nowo stworzona seria, która zdołała podbić publiczność w ciągu zaledwie kilku lat. Gra należy do gatunku konkurencyjnych gier akcji, ale oferuje radykalny zwrot w formule, zastępując farbę pociskami i oferując konfrontacje, w których dwie drużyny walczą o zniekształcenie jak największej części sceny. Spluton 3 Obiecuje nową broń, tryby gry wieloosobowej, nowe miasto do odkrycia i tryb fabularny.

19 września

Powrót do Wyspy Małp

Platformy: PC i Nintendo Switch

Dla wielu fanów gier wideo jest to jak dotąd dobra wiadomość w tym roku: Małpia wyspa 2022 powróci z nową przygodą z ręki swojego pierwotnego twórcy. Powrót do Wyspy Małp Wybierze styl wizualny inny niż klasyczny Pikselowa sztukaale będzie zawierać dużo oryginalnej obsady i ekipy.

22 września

Kronika DioField

Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch

Kronika DioField Akcja będzie osadzona w świecie bardzo przypominającym wszechświat Final Fantasy Więcej klasyków. Japoński wydawca Square Enix zapowiedział, że gra połączy elementy strategii taktycznej i walki w czasie rzeczywistym.

27 września

uziemiony

Platformy: PC, Xbox One i Xbox Series

uziemiony, oryginalna survivalowa przygoda, w której czwórka nastolatków jest zminimalizowana i musi przetrwać w parku pełnym niebezpieczeństw, jest dostępna od dwóch lat we wczesnym dostępie. Teraz nowa gra od dewelopera Obsidian Entertainment Game Preview opuszcza swoją ostateczną wersję.

27 września

Tonk (PlayStation)

Platformy: PS4 i PS5

Kurtka Premiera miała miejsce w marcu na PC i Xboksie i jest podstawą w 2022 r. Teraz ta izometryczna przygoda z udziałem Foxa pojawiła się na konsoli Sony. Opracowany przez kanadyjskiego projektanta Andrew Shouldisa, który przez ponad sześć lat pracował sam, aby kształtować cenny świat za pomocą bardzo oryginalnych pomysłów.

29 września

łamacze księżyca

Platformy: PC i Mac

Ta gra strategiczna w stylu Warhammera jest najnowszym projektem Unknown Worlds, studia stojącego za podwodną grą survivalową Subnautica. Również, łamacze księżyca Uczestniczy w nim jeden z najbardziej utytułowanych powieściopisarzy ostatnich lat w fantastycznym gatunku, Brandon Sanderson.

30 września

FIFA 23

Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series

FIFA 23 będzie ostatni FIFA W tytule nosić nazwę organizacji sportowej. Tegoroczną partię po raz pierwszy zaznaczyło włączenie do franczyzy klubów kobiecych. Kolejna godna uwagi nowość FIFA 23 Zostanie wprowadzony HyperMotion 2, ulepszona wersja technologii stojącej za animacjami w grze.

Przeczytaj także

gra wideo


Albert Garcia


Albert Garcia


Albert Garcia

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.