Najbardziej oryginalne projekty aplikacji na iPhone'a w całym App Store są dostępne w sprzedaży przez ograniczony czas

Najbardziej oryginalne projekty aplikacji na iPhone'a w całym App Store są dostępne w sprzedaży przez ograniczony czas

Skorzystaj i zdobądź pięć najlepszych aplikacji na iPhone'a i iPada z ogromną zniżką.

Aplikacja pogodowa, która nie jest nudna

Zwycięzcy w Dwie różne wersje nagród Apple Design AwardsAplikacje tworzące kolekcję „Not Boring” należą do najbardziej oryginalnych i ekskluzywnych, jakie można pobrać w App Store. A jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, dzisiaj masz kolejny powód, aby to zrobić: Można go nabyć z 33% rabatem przez ograniczony czas.

Zdobądź aplikacje Not Boring po obniżonej cenie, tylko do 1 stycznia

Nienudny kalkulator

Not Boring Calculator to inna aplikacja kalkulatora na iPhone'a i iPada

Aplikacje z kolekcji Not Boring przyciągają uwagę przede wszystkim swoim designem. W przeciwieństwie do innych aplikacji w tym stylu, te z tej kolekcji były Zaprojektowany jak gry wideoWykorzystanie elementów 3D, animacji, fizyki, efektów dotykowych i dźwięku. Każda interakcja z dowolną aplikacją wchodzącą w skład pakietu jest wyjątkowa.

W sumie jest Pięć różnych zastosowańWszystkie zostały zaprojektowane z taką samą starannością i utrzymane w podobnej linii estetycznej Świetne elementy graficzne I precyzyjna animacja. Każda aplikacja ma inny cel:

  • Nie nudne uczucia: aplikacja do muzyki i animacji, która pomoże Ci się skupić, zrelaksować lub zasnąć.
  • Nie nudne nawyki: Aplikacja ucząca, jak rozwijać nawyki, które mają pozytywny wpływ na nasze życie, poprzez 60-dniowe wyzwania.
  • Pogoda nie jest nudna– Aplikacja pogodowa z charakterystycznym interfejsem. Pozwala sprawdzić, jak różna jest pogoda w ciągu dnia, przesuwając palcem w lewo lub w prawo na ekranie, a animacje przedstawiają różnice pogodowe.
  • Nienudny kalkulator: Kalkulator wyświetlający pełne operacje i równania, dzięki czemu możesz łatwiej poprawiać błędy, jeśli się pomylisz. Wsparcie obliczeń procentowych i unikalny design.
  • Nie jest to nudny timer: Timer z unikalną funkcją. Po zakończeniu liczenie zaczyna się od zera. A wszystko to przy wyświetlaniu czasu w bardzo dużym rozmiarze.
Nie nudne uczucia

Zrzuty ekranu Not Boring Vibes, aplikacji na iPhone'a, która pomaga się zrelaksować, skoncentrować lub pracować

Wszystkie aplikacje w grupie również mogą być Pobierz i wypróbuj za darmo przez kilka dni. Jednak przez ograniczony czas jest to możliwe Dostawać eksmisja Z pięcioma aplikacjami Dostępne w obniżonej cenie.

zazwyczaj, Cena rocznego abonamentu Który zapewnia dostęp do pięciu aplikacji z pakietu Not Boring Cena 34,99 euro. Jeśli zdecydujesz się zdobyć to teraz, możesz to mieć Roczna subskrypcja za jedyne 22,99 €. On lub ona Mniej niż dwa euro miesięcznie W zamian za możliwość korzystania z pięciu najlepszych aplikacji na iPhone'a i iPada w App Store.

Pobierz w App Store | (Nie nudne) aplikacje

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *