„Najgorsza sztuka mojego życia”: Paleta Esqueda uderza Tigres za nieprawidłowości w kontrakcie

Enrique Esquida skrytykował Tygrysy UANL za odrzucenie ich w 2015 roku (Zdjęcie: Twitter: / @raulbrindis)

Enrique Skoda W meksykańskim futbolu jest pamiętany jako jeden z napastników, który obiecywał wspaniałe występy w młodości, ale ich rola nie była zbyt decydująca. Jego przebłyski talentu doprowadziły go do wojska w Sześć meksykańskich drużyn piłkarskichchociaż najbardziej gorzkie doświadczenie, według jego słów, było z tygrysy z Uniwersytetu Autonomicznego w Nuevo Leon (UANL), w reżyserii Riccardo Ferretti w 2014 roku.

„W życiu i w karierze piłem bardzo gorzki napój Po tylu latach pracy nad zdobyciem najlepszego kontraktu, najlepszego zespołu, aby mieć spokój w domu pod każdym względem. Kiedy Tygrys podpisał ze mną kontrakt, Tygrysica poprosiła mnie, żebym wyjechał na trzy lata. Poszło mi bardzo dobrze pod każdym względem i po roku powiedzieli mi: „Nie masz już umowy” i pozwolili mi latać.powiedział w wywiadzie dla TUDN.

Po debiucie i obronie koszulki Club America przez pięć i pół sezonu, obraz Esqueda wskoczyła w szeregi Tozos Od Pachuca, czerwony i czarny od atlas. Chociaż statystyki punktacji, które charakteryzowały go we wczesnych latach w Coapa, nie były takie same w obu instytucjach, miał szansę bawić się z tygrysamizespół, który następnie wystąpił pod okiem Toca Prawda.

Enrique Esqueda pojawił się i grał przez pięć i pół sezonu z Águilas del América (Zdjęcie: Instagram: paleta_esqueda9)
Enrique Esqueda pojawił się i grał przez pięć i pół sezonu z Águilas del América (Zdjęcie: Instagram: paleta_esqueda9)

Jego występ w drużynie San Nicolas de los Garza był od samego początku niemal decydujący. Chociaż był częścią drugiej drużyny Ferrettiego, dobrze wykorzystał minuty, które spędził na boisku. Na przykład autor A Hat-trick w fazie grupowej Copa Libertadores 2015Kiedy odwiedzili peruwiański zespół Juan Aurich. To przedstawienie zostało powtórzone w wersji 104 Klasyczna królewska.

Pomimo przebłysków, które przyszedł pokazać, przybycie André-Pierre Gignaca zaciemniło jego obecność i… Zarząd podjął decyzję o rozwiązaniu umowy Co według piłkarza powinno się zakończyć w sezonie 2018. Reakcja Esquedy była zaskakująca, ponieważ nie spodziewał się porażek ze strony establishmentu.

Przy różnych okazjach, po latach obrony koszulki UANL Tigres, obraz Stwierdził, że podejrzewa, że Nuevo Leon zawetował go z meksykańskiego futbolu, chociaż nie ujawnił, dlaczego. Czyli po opuszczeniu instytucji miał trudności ze znalezieniem nowego klubu, w którym mógłby grać. Innym czynnikiem, który go uderzył jest: kontuzjeChociaż nie było ważne, aby Carlos Renso dał mu szansę z Rekiny Veracruz.

Paleta Esqueda grała w czerwono-czarnym atlasie, zanim założyła koszulkę Tigres (Zdjęcie: Fernando Carranza/cuartoscuro.com)
Paleta Esqueda grała w czerwono-czarnym atlasie, zanim założyła koszulkę Tigres (Zdjęcie: Fernando Carranza/cuartoscuro.com)

Przybył były chilijski napastnik Porównaj Esquedę z Javierem Hernández, który następnie zabłysnął w Europie. Jednak jego czas w Puerto Jarocho nie był tym, czego się spodziewał i grał jeden sezon z drużyną Chiapas Jaguar Zanim wyemigrował do polskiego futbolu z Arką Gdynia w 2017 roku. Jego ostatnią drużyną był indyjski Wschodni Bengal, z którego został zwolniony w 2019 roku.

Jeśli chodzi o czas spędzony z tygrysami, Esqueda wspomina o swoim udziale w programie telewizyjnym, w którym Pogardzał graniem dla tygrysów.

„Potem poruszyła bardzo dziwny temat w międzynarodowej telewizji, w dynamice, która musiała umieścić drużyny w stanie republiki, w której grały. Nie umieściłem tygrysów dlaczego? Ponieważ zrobili mi najgorszy ruch w moim życiu”.zapamiętać.

Amerykańska grupa młodzieżowa Nie zapowiedział oficjalnie przejścia na emeryturę z sądownictwa Mimo że ma 34 lata. Jednak po odejściu z Coapa nigdy więcej nie pokazał poziomu, który doprowadził go do powołania do reprezentacji Meksyku, która ukoronowała tytuł. Mistrzostwa Świata FIFA 2005 U-17 Peru.

Czytaj:

Kim jest Jonathan Espericueta, piłkarz, który ujawnił skandal na rzece Tigres za swoją krytykę Riccardo Ferrettiego?
„To, co się zyskuje, zostaje skradzione”: Raúl Alcala oskarża federację kolarską o korupcję
Australijski fan Checo Péreza, który odnosi sukcesy w networkingu: „On jest bardzo ważny w moim życiu”
Canelo vs Bevol: Tak wyglądało świętowanie bitwy o mistrzostwo w wadze

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.