Najlepiej sprzedający się smartwatch na Amazon jest już w sprzedaży

Smartwatche mają na celu pomóc nam kontrolować nasze treningi. Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach stał się również kolejnym akcesorium do dnia dzisiejszego. Jeśli szukamy smartwatcha zorientowanego na sport, oto marka Garmin, która cieszy się największą popularnością, więc jeśli rozważamy zakup, mamy szczęście. I możemy kupić Garmin Forerunner 245, najlepiej sprzedający się na Amazon, ze zniżką ponad 100 euro.

Tym, którzy nie znają tej marki, należy powiedzieć, że jest to jeden z referencyjnych producentów w świecie sportowych smartwatchów, mający szeroki katalog modeli mających na celu kontrolowanie i doskonalenie naszego treningu. Jeśli tego właśnie szukasz, czytaj dalej, ponieważ ten program Cię zainteresuje.

Przejmij kontrolę nad swoim treningiem i aktywnością sportową

Jak wspomniano, Garmin jest wiodącą marką smartwatchów, zaprojektowaną z myślą o wdrażaniu planów mentoringu i coachingu, które można najlepiej dostosować do każdego użytkownika i jego celów. jej ekran 1,2 cala I rozdzielczość 240 x 240 pikseli, która zapewnia doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu. Aby uniknąć uszkodzeń podczas sesji sportowych, ma ochronę Corning Gorilla Glass 3, która jest odporna na wstrząsy i zarysowania.

ona ma Zintegrowane aplikacje sportowe Z różnymi profilami, czy to do jazdy na rowerze, biegania, pływania w basenie, wspinaczki i nie tylko. W ten sposób nasze sesje szkoleniowe są zsynchronizowane z zegarem w celu wdrożenia statystyk, danych dotyczących wydajności i kontroli technologii.

Ten model jest w stanie wyświetlać wszystkie informacje w czasie rzeczywistym, ponieważ ma GPS, GLONASSES i Galileo, dzięki czemu otrzymamy bardzo dokładne pomiary i obliczenia. Ze stanem wytrenowania możemy ocenić naszą historię i sprawdzić, czy jest tak wydajna, jak powinna, a nawet sprawdzić, czy nie przepracowujemy się, czy nie. Ponadto obejmują VO2 max i pulsoksymetr.

Garmin Forerunner 245

Jednym z najważniejszych aspektów tego smartwatcha jest jego niezależność. Wiele smartwatchów ma tylko jednodniową baterię, ale zegarek Garmina jest zupełnie inny. Mianowicie Garmin Forerunner 245 ma baterię, która może wytrzymać Do 7 dni po operacji Normalny na jednym ładowaniu i do 24 godzin z włączonym trybem GPS.

Kup Garmin Forerunner 245 ze zniżką ponad 100 €

Jak sprawdziliśmy, że Garmin Forerunner 245 to smartwatch zaprojektowany przez i dla sportu. Dzięki użyciu możemy uzyskać wszystkie niezbędne dane o naszych szkoleniach. Najlepszy ze wszystkich jest jego cena, ponieważ możemy go kupić na Amazon za jedyne 197,99 euro, co jest 33% niższe od oficjalnej ceny sprzedaży 299,99 euro, co daje całkowitą oszczędność ponad 100 euro!

Kupując go powinniśmy wiedzieć, że za sprzedaż i wysyłkę odpowiada sam Amazon. Oznacza to, że będziemy mieli bezpłatną wysyłkę i będziemy mieli gwarancję światowego giganta e-commerce w przypadku jakichkolwiek niedogodności, które mogą się pojawić.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.