Najlepsza gra 2021 roku po raz pierwszy pojawi się na Nintendo Switch, która?

Najlepsza gra 2021 roku po raz pierwszy pojawi się na Nintendo Switch, która?

2021 był rokiem wyjątkowym w świecie gier wideo. Ze względu na globalną pandemię COVID-19 doszło do wielu opóźnień, więc duża część tytułów zaplanowanych na ten rok skończyła się.

Na szczęście zrobiłem wiele innych świetnych gier. Pamiętamy m.in. Ratchet and Clank: osobny wymiar, Resident Evil Village, Deathloop, Psychonauts 2 i Metroid Dread, Wśród kilku innych. W rzeczywistości każda z wyróżnionych przez nas gier została pozostawiona u bram GOTY 2021, ale ominięta.

Na zeszłorocznej edycji The Game Awards pojawił się nieoczekiwany zwycięzca. Uczciwe dla wielu i niesprawiedliwe dla wielu innych. Ale to było jego imię Weź dwa. Bez wątpienia zaskakujące było to, że Hazelight Studios (deweloper) i Electronic Arts (dystrybutor) zdobyły tytuł, ale tak się stało.

It Takes Two, najlepsza gra 2021 roku, nie była dostępna na Switchu

Niestety dla użytkowników Switcha, W tym roku nie był dostępny na hybrydzie Nintendo. W momencie premiery można było w nią grać na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X | S, Xbox One i PC, ale nie na Nintendo Switch.

Cóż, to koniec. It Takes Two, GOTY z 2021 roku, został wydany na Nintendo Switch I po raz pierwszy od czasu premiery użytkownicy mogą cieszyć się nią dzięki hybrydzie N. A o czym jest ta gra? Cóż, o parze na skraju rozwodu, która nagle spotyka się ze wspólną przygodą, która na nowo odkryje, co naprawdę oznacza miłość do siebie i romans, choć w bardzo wyjątkowy sposób.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *