Najlepsze memy Meksyk vs. Polska: Guillermo Ochoa był świetnym bohaterem

Najlepsze memy Meksyk vs. Polska: Guillermo Ochoa był świetnym bohaterem

Wpisałem Sporty On

Meksyk.- Pierwszy mecz Wybór meksykańskiej piłki nożnej w Puchar Świata w Katarze 2022 przeciwko Polska Wywołało to frustrację wśród meksykańskich kibiców, gdyż zwycięstwo w meczu dało nadzieję po porażce Argentyna przeciwko Królestwo Arabii Saudyjskiej. Ale jedna z zaletmeksy„To świetny dym i natychmiast pojawiły się memy z rezultatem.

Niewątpliwie Guillermo Ochoa Numer meczu miał miejsce, gdy obronił rzut karny przeciwko Najmowi Barcelony, Roberta Lewandowskiego. Co zrobiło wrażenie na wszystkich kibicach, choć zwolennicy Club America, klubu, w którym gra meksykański bramkarz, byli zaskoczeni.

Memy z meczu Meksyk – Polska, fot. Twittercapicholo

Zarówno kibice, jak i media przewidywały nawet porażkę Meksyk, do czego było bardzo blisko. Ale wybierać Osiągnęli cenny remis w ramach swoich ambicji zakwalifikowania się do 1/8 finału. Dlatego wielu świętowało ten remis.

Widzowie zapamiętali wspaniałą scenę z filmu Szybcy i wściekli i nie wahali się porównać jej z wynikiem trójkolorowej drużyny, bo zdawali sobie sprawę, że to istotny punkt.

Memy Meksyk vs. Polska, fot. Exclusive

Wracając do występów Guillermo OchoaKibice pamiętali jego udział w Mistrzostwach Świata i świetne ataki, jakie wykonał podczas tej imprezy. Dlatego nie wahali się posadzić go przy tym samym stole Krystiana Ronaldo I Lionela Messiego.

Kampania World Football Stars została wznowiona i oczywiście Ochoa musiał być obecny. Teraz, podobnie jak na poprzednich mundialach, przez wielu uważany jest za bohatera narodowego.

Memy Meksyk vs. Polska, fot. Exclusive

Teraz kocham bramkarza SWybory w Meksyku To nie koniec, ponieważ po całej krytyce fani nie mogą przestać mówić o ich historycznym występie przeciwko tak silnej drużynie. Polska.

Memy Meksyk vs. Polska, fot. Exclusive

Więc ten mecz nie pozostawił zbyt wielu emocji, ale wow, były najlepsze memy. Teraz czekamy już tylko na mecz z Argentyną, który może zadecydować o losach drużyny Reprezentacja Meksyku w Katarze 2022Ponieważ po wyniku z Arabią Saudyjską Albiceleste szukają zemsty i… Meksyk Wydaje się, że jest idealną ofiarą do tego celu.

źródło: Trybuna

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *