Najlepszy laptop do gier w swojej klasie: HP i w sprzedaży

ciesz się swoim gry To wybór, na który nie każdy może sobie pozwolić. W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy znaczne postępy technologiczne, a to pociąga za sobą wzrost kosztów. Najlepszy czas na posiadanie zespołu z dobrymi funkcjami to wyprzedaż. I mamy taki, w którym nie zawiedziesz: laptop do gier HP z największą ilością sprzętu i ceną, która nie zawiedzie w najmniejszym stopniu na PcComponentes, zobaczmy!

Laptop do gier ze świetnym wyświetlaczem w PcComponentes

Ten laptop do gier jest najbardziej kompletny z tym, co możesz zrobić. Przewyższa nawet wiele komputerów do gier na obecnym rynku. Czy to jest? Model 16.1 cala;to więcej niż wystarczająca głośność, aby cieszyć się wszelkiego rodzaju grami i treściami.

Jeśli chodzi o ekran, będziesz cieszyć się panelem z częstotliwością odświeżania 144 Hz, która daje Prędkość, której potrzebujesz: Ani jednego szarpanego i płynnego ilustratora we wszelkiego rodzaju grach, ale także do pracy nad projektami, filmami, serialami… we wszystkim!

Będziesz w stanie zmniejszyć frustrujące opóźnienia i efekt zjawy dzięki ekranowi, który łączy częstotliwość odświeżania 144 Hz i Full HD 1080p Zapewnia płynną i czystą rozgrywkę.

Ale najciekawsza część tego laptopa pojawia się Energia: Jest zasilany przez procesor AMD Ryzen 7 5800H najnowszej generacji. Który wyposaża dziś najlepsze laptopy. Towarzyszy mu 16 GB pamięci RAM i kolejne 512 GB ultraszybkiego dysku SSD. Prędkości ładowania w mgnieniu oka we wszelkiego rodzaju programach, po włączeniu komputera… zauważysz różnicę!

Jakby tego było mało, porozmawiajmy o grafice… i zapewniają one to, co w tej chwili najlepsze: RTX 3060. Żaden wróg nie umknie Ci przed graniem we wszystkie Twoje ulubione tytuły w trybie Ultra. Jest to karta graficzna nowej generacji, która już wykorzystuje popularną technologię śledzenie promieni.

Wśród innych opcji ten komputer zawiera również funkcję HP Quick Charge, umożliwiającą naładowanie go od 0 do 50% w zaledwie 30 minut. Ma też najlepszą generację Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2. Możesz nawet prowadzić wysokiej jakości połączenia wideo dzięki kamerze HP Wide Vision HD.

Wśród portów znajdziesz szybkie połączenia Type-C, szybkie ładowanie, dwukanałową pamięć i inne ciekawe opcje, takie jak Anti-flicker, OMEN Gaming Hubekran z delikatnymi krawędziami… Daj spokój, niczego mu nie brakuje.

Zobacz komponenty PC

Granie teraz będzie Cię kosztować znacznie mniej. Jego zwykła cena to 1299 euro, co jest naprawdę dobrą ceną dla super zespołu. Jednak przy 17% licytacji na PcComponentes pozostaje tylko 1075 euro.

Uważamy, że naprawdę warto Cena £Dlatego załączamy link do zakupu poniżej:

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.