Najlepszy Nieoczekiwany Gracz i Pedri, Najlepszy Młody Gracz

Powiązane wiadomości

przeróbka Eurokopia W tę niedzielę zdjął swoją gwiazdę w Wembley Po ekscytującym miesiącu piłki nożnej. Piękna gra po raz kolejny przyciągnęła uwagę wszystkich i zrobiła to w nowej formie, która rozprzestrzeniła się na starożytnym kontynencie i w zasadzie nie zostanie powtórzona. po zakończeniu, Olusep Najlepsi gracze turnieju są publikowani dzięki Sztuczna inteligencja (AI).

Wybierz Włochy To był wielki zwycięzca. Po zakochaniu się w wielu w fazie grupowej, ، odwiedzam To było krok po kroku, aż wślizgnął się do wielkiego finału po pokonaniu Hiszpanii w rzutach karnych. na Wembley wygrał Anglia Również w loterii z jedenastometrowego punktu, choć żaden z wymienionych trzech nie osiągnął większej wartości generowanej przez swoje akcje w Pucharze Europy.

Według zapisów Olocip, Dania Wybór był tym o najwyższej obiektywnej ocenie sztucznej inteligencji. Wartość ta jest obliczana „biorąc pod uwagę każdą akcję gry pod względem zmiany prawdopodobieństwa, że ​​drużyna zdobywająca piłkę w tej grze strzeli lub zdobędzie gola w następnym momencie i w momencie meczu, w którym się znajduje. ”.

Na pierwszym miejscu plasuje się Dania z oceną 23,69 i regularnością 8,4. Duńczyk podąża za włoską drużyną, która zajęła drugie miejsce z 22,20, a wicemistrzyni Anglii z 20,78 pkt. Za pojawieniem się pierwszych trzech Hiszpania O wartości 19,84. Francja, jeden z kandydatów przed rozpoczęciem turnieju, został wykluczony z tej pierwszej dziesiątki.

najlepsi gracze

Mówiąc o nazwach własnych, AI zidentyfikowała najlepszych piłkarzy. W ten sposób jedenaście rzeczy jest wykonanych ze złota: Pickforda (Anglia); Shakiri (Szwajcarski), McGuire (Anglia), La Porte (Hiszpania), Matwienko (Ukraina), Piękny (Dania) ; funt szterling (Anglia), Wijnaldum (Holandia), pedry (Hiszpania), Forsberg (Szwecja) i Czek (Republika Czeska).

Podczas gdy jedenaście srebrnych składa się z: Schmeichel (Dania) ; akanji (Szwajcarski), Bonucci (Włochy), Jordi Alba (Hiszpania); Kościół (Włochy), Jorginho (Włochy), Delaney (Dania) , Ferran Torres (Hiszpania); lukaku (Belgia), Lewandowski (Polska) i Seferović (Szwajcarski).

Nie tylko zwraca uwagę na fakt, że żaden z mistrzów nie znajduje się w tej złotej jedenastce, ale powodem jest to, że wszyscy reprezentanci Włoch świetnie się popisali, podpisując kontrakty powyżej 1,16, a Leonardo Bonucci najlepszy z wynikiem 2, 33 .

Wreszcie MVP trafia do Patrika Schicka. Piłkarz Republika Czeska Zdobył wartość 4,34, grając poniżej 400 minut, ale w czasie, gdy był na boisku, Czech był najbardziej ceniony przez sztuczną inteligencję. Laporte podążył za nim.

Po drugiej stronie monety Gerard Moreno. Kontynuując z Hiszpanią, reprezentacja narodowa ma zaszczyt mieć najlepszego młodego zawodnika w turnieju. To był nikt inny jak Pedri, wart 2,45, będąc piłkarzem Jeszcze większą wartość zyskał dzięki środkom budowania igrzysk o mistrzostwo Europy.

[Más información – Esteban Granero emociona al fútbol con su retirada: “Nada es triste hasta que acaba, entonces todo lo es”]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *