Najnowsza konsola Sony powraca do sklepów w wersji cyfrowej

Kolejna szansa na zdobycie PlayStation 5, tym razem z pakietem nastawionym wyłącznie na edycję cyfrową (wyprzedany).

Modernizacja: Chociaż mieszkamy przez kilka tygodni, w których nie można było znaleźć PS5 bez niektórych gier, zapewnia niedrogą alternatywę od Worten. Jeśli szukasz ekskluzywnej cyfrowej edycji na PS5, ten sklep ma ją na sprzedaż wraz z pakietem, który zawiera Horizon: Forbidden West.

oryginalne wiadomości: Nie mogę znaleźć miejsca do zakupu PlayStation 5? Dla wielu jest to skomplikowana bitwa, ale bez zbędnych ceregieli zostawiamy poniższe linki, abyś mógł je kupić, gdy tylko będą dostępne. Zapamietaj to Bardzo prawdopodobne, że zostanie wyprzedany w ciągu kilku minut.

The brak zapasów Charakteryzuje się początkowymi środkami tej nowej generacji, zarówno w przypadku PlayStation 5 Podobnie jak w przypadku serii Xbox, aby ułatwić Ci pracę, tutaj znajdziesz linki do zakupów do sklepów oraz szacowany czas rozpoczęcia nowej kampanii rezerwacji. Ponieważ nie ma danych na temat wszystkich z nich, jak się okazało, natychmiast zaktualizujemy temat.

Z drugiej strony tutaj znajdziesz linki do zakupu niektórych z pierwszych gier wideo na PlayStation 5, konsolę sprzedawaną w dwóch różnych modelach: standardowy model z odtwarzaczem płyt dla 499€oraz wersja cyfrowa bez czytnika autorstwa 399€.

Gdzie kupić PlayStation 5 w Hiszpanii

Każdy sprzedawca ma swój własny czas rozpoczęcia rezerwacji, więc w wielu przypadkach link do zakupu będzie działał dopiero po osiągnięciu określonego czasu. Są sklepy, które otworzą się niedługo, a inne w południe, więc cokolwiek wybierzesz, pamiętaj o tym czasie.

Wyprzedaż nowych zestawów PS5: najnowsza konsola Sony powraca do sklepów w wersji cyfrowej

Uruchomiono gry na PlayStation 5

Teraz nie ma sensu mieć konsoli zupełnie nowej generacji, jeśli nie masz gier, które do niej dołączono. Przy okazji wydarzenia PlayStation również potwierdziło listę gry uruchamiające ps5. Bardzo popularne tytuły, zaczynając od propozycji superbohaterów z otwartym światem, takich jak Marvel’s Spider-Man: Miles Moralesnawet długo oczekiwany remake jak dusze demonów.

Nie zapominając jak wielcy Assassin’s Creed Walhallana pewno. Chociaż nie zabraknie też zabawy dla wszystkich fanów Sackboy: Wielka przygodaI z radością Pokój zabaw Astros Pokaże nam nowe funkcje konsoli. Następnie pokażemy Ci różnicę Potwierdzone tytuły startoweDostępne do gry od pierwszego dnia na PlayStation 5.

Wyprzedaż nowych zestawów PS5: najnowsza konsola Sony powraca do sklepów w wersji cyfrowej
Pokój zabaw Astros

  • Jest fabrycznie zainstalowany z konsolą

Oczywiście to To nie jedyna rzecz, w którą możesz grać na PlayStation 5Będzie wiele gier z tej generacji i kilka gier międzypokoleniowych, w które będzie można grać na nowej konsoli. Tytuły, które sprawdziliśmy na naszej liście z Wszystkie gry, które zostaną bezpłatnie uaktualnione do PS5. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami konsolowymi, gdy zbliża się nowa generacja, zapoznaj się z naszą historią Wszystkie zapowiedzi wydarzeń PS5.

Sprawdź najlepsze oferty w Telegramie 3DJuegos!

Więcej o: PlayStation 5A PS5A SonyA Sklepy z grami wideo s Zabawki.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.