Najnowszy „inteligentny” zegarek Samsunga z 4G w El Corte Inglés załamuje się w dniu singletona, osiągając rekordowo niski poziom

Jeśli Apple Watch to najlepszy „inteligentny” zegarek, jaki możesz kupić, jeśli masz iPhone’a, to Zegarek Samsung Galaxy 5 Wielu uważa go za odpowiednik smartfonów z Androidem. Wersja 4G tego „inteligentnego” zegarka jest dostępna na najniższym poziomie w Dniu Singla dzięki tej ofercie El Corte Inglés: 249€.


Samsung Galaxy Watch5, inteligentny zegarek, monitor zdrowia, śledzenie sportu, LTE, 40 mm, srebrny

Kup smartwatch Samsung Galaxy Watch5 w najlepszej cenie

Sugerowana cena detaliczna 349,90 € jest dostępna w sprzedaży w El Corte Inglés Historyczna niska cena The Zegarek Samsung Galaxy 5 Dzięki tej ofercie Single’s Day wersja 4G została znacznie zredukowana do 249€. Można kupić w tej samej cenie na amazon.

Samsung Galaxy Watch5 w tym widoku ma 40 mm, więc ma 1,2-calowy ekran AMOLED I wysoka rozdzielczość 396 x 396 pikseli, która obsługuje funkcję AOD. Jest chroniony szafirowym kryształem, aby w jak największym stopniu zapobiec zarysowaniom. Granice są stosunkowo niewielkie, ale pod względem wzornictwa są praktycznie identyczne z ostatnią generacją.

Zegarek Samsung

Integruje dwurdzeniowy układ Exynos W920 wraz z 1,5 GB pamięci RAM do odtwarzania pliku Warstwa dostosowywania WearOS 3.5 i One UI Watch 4.5, więc wrażenia użytkownika są podobne do starych zegarów z Tizen. Jest wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej na aplikacje, muzykę itp.

Jego akumulator 284 mAh można ładować z mocą 10 W, co jest bardzo potrzebną poprawą w stosunku do Watch4, ponieważ ładowanie zajmuje kilka godzin. Dzięki kompatybilnej szybkości transmisji danych możliwe jest wykonywanie połączeń lub strumieniowe przesyłanie muzyki bez konieczności posiadania telefonu komórkowego w pobliżu. Inne funkcje łączności obejmują dwuzakresowe Wi-Fi i NFC do płatności mobilnych za pośrednictwem Samsung Pay/Google Pay.

Niektóre z wbudowanych czujników są BioActive do pomiaru tętna, sygnału elektrycznego serca i oporu bioelektrycznego; Temperatura, akcelerometr, światło i barometr. Może mierzyć sen, SpO2, ciśnienie krwi i EKG.

Zawsze możesz być informowany o głównych ofertach i nowościach Xataka Selection na naszym prywatnym kanale kabel lub w naszych profilach ŚwiergotA Facebook i magazyn przedni panel.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą przynieść korzyści Xataka.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.