Najpopularniejszy laptop Apple, MacBook Air, tylko 1000 EUR

Najpopularniejszy laptop Apple, MacBook Air, tylko 1000 EUR

Podczas wyszukiwania odpowiedniego laptopa wielu użytkownikom przychodzi na myśl tylko jedno słowo: manzanaA dokładniej MacBooka. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych i poszukiwanych terminali elektronicznych w równych częściach. Ale oczywiście jest problem, na który często można zaradzić: cena.

Jeśli Twój opis pasuje do tego, co powiedzieliśmy we wstępie, miałem szczęście. Przedstawiamy MacBooka Air 2020 w cenie poniżej 1200 euro, co zwykle jest ceną. Dobra okazja do zreorganizowania całego ekosystemu Apple, zaczynając od tego, który jest długotrwały.

I to nie jest jakiś stary model, a raczej model z 2020 roku i ma Wersja powietrzna, najlepiej, jeśli to możliwe. Następnie pozwalamy rzucić okiem na dany produkt:

Tak potężny, jak potężny: MacBook Air

Ta maszyna marki! jabłko do gryzienia To jest unikalne. Dosłownie też. Korzystanie ze wszystkich zalet unikalnego systemu operacyjnego jest bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Posiada dopracowany i prosty interfejs, przyjemny do przeglądania dla wszystkich typów użytkowników i pełną kompatybilność, jeśli masz inne urządzenia (iPhone’a, iPada…).

Jego ekran ma 13 cali i jest jednym z najbardziej ekscytujących paneli, jakie widzieliśmy w ostatnich latach: Siatkówka oka. Tekst z wyrazistością, zdjęcia i filmy z nieopisaną wyrazistością, kolory z własnym oświetleniem… Oczywiście trudno nadać walory temu profesjonalnemu i genialnemu panelowi.

Jednym z największych szwów tego zespołu jest to, co ma związek z jego wydajnością, jak już wam powiedzieliśmy. To dzięki niemu Plasterek jabłka M1, jeden z najpotężniejszych do tej pory i szeroko zoptymalizowany, również pod względem baterii. Idealny do edycji zdjęć i wideo oraz wszelkiego rodzaju prac przed nim.

Właśnie w akumulatorze jest jednym z jego najmocniejszych punktów. Dosłownie mówimy:na cały dzień! Ma długą niezależność Do 18 godzin użytkowania, choć wszystko zależy oczywiście od przeznaczenia. Gwarantowana większa wolność niż kiedykolwiek.

Wśród innych przydatnych i niesamowitych opcji znajdziemy również podświetlaną klawiaturę, Bardzo łatwo w nocy?kamera FaceTime o niespotykanej rozdzielczości (HD) i Czujnik dotykowy IDaby odblokować całkowicie nowego MacBooka Air, błyskawicznie umieszczając odcisk palca.

Ale najlepsze, jego cena

Oczywiście najlepszą częścią jest cena Amazon przez ograniczony czas. Nie, nie tylko mówimy: jeśli zazwyczaj kosztuje ponad 1200 euro na tej platformie, możesz go teraz kupić za jedyne 1097 euro. Okazja na najwyższym poziomie!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *