Najsłodszy hotel w Europie jest w Polsce

Najsłodszy hotel w Europie jest w Polsce

Że cukier jest szkodliwy dla naszego organizmu, zwłaszcza na dużą skalę, co jest już dla nas jasne. Jest jednak szkodliwy, Najwyraźniej odmawiamy życia bez niego. Jeśli martwisz się tym faktem, Czy możesz włożyć w to trochę humoru? Zatrzymałem się na kilka dni w najładniejszym hotelu w Europie?.

Hotel mieści się w dawnej cukrowni Żnin

Oczywiście, Nie ma czegoś takiego jak hotel z cukru?nie zakłada aglutynacji Duża ilość sacharozy na metr kwadratowy, Na razie. Ale w Polsce jest hotel W starej cukrowni, który działał przez 110 lat. To jest o Stara Fabryka Żnin i produkował cukier z buraków w latach 1894-2004.

Ładny hotel
Hotel składa się z 27 różnych budynków?

Tak fajny hotel?

reklamodawcy, Grupa o nazwie ARCHEZabrał się do ratowania starej fabryki przed zaniedbaniem i przekształcenia jej w atrakcję. Zajmuje powierzchnię użytkową 35 000 metrów kwadratowych, i dystrybuowane w dwóch hotelach cztero- i trzygwiazdkowych, 186 i 134 pokoje, 15 apartamentów dwupoziomowych9 sal wielofunkcyjnych, restauracja o powierzchni 835 m2, Park wodny, spa, kręgielnia, barWiele barów, a nawet muzeum.

Ładny hotel
Z zewnątrz hotel przypomina pierwotną fabrykę, w której został zbudowany.

Pracownia Architektury Projektów Terenowych Odpowiada za projekt oraz kluczowe decyzje techniczne i estetyczne. Szanując życzenia reklamodawcy, Zachowali budynki tak bardzo, jak to możliwePrzebudowa wnętrza, przystosowanie go do różnych zastosowań przewidzianych do pomieszczeń, i przeprojektowanie przestrzeni zewnętrznych dla przyjemności użytkowników.

Budynek był starą cukrownią

Ładny hotel
Ma nowoczesny design wewnątrz, mimo że wykorzystuje niektóre istniejące materiały

W gigantycznym zadaniu przebudowy prawie 35 000 metrów kwadratowych liczyli na najlepszych specjalistów, takich jak firmy. Architektura MML Tak Projekt wnętrza MIXD. MML Wyjaśnia na swojej stronie internetowej, że wykorzystali większość materiałów znalezionych podczas rozbiórki. Część baru restauracyjnego wykonana jest z izolatorów ceramicznych, znajdują się tam stoły, a jako elementy dekoracyjne zastosowano zardzewiałe stalowe rury i belki konstrukcyjne..

Ładny hotel
Oprócz pokoi posiada restaurację, bar, kręgielnię oraz sale wielofunkcyjne.

częściowo Stare kamienne chodniki Byli czczeni i przywracani, aby dać więcej życia, ponieważ kamień jest bardzo wdzięcznym elementem, Łatwy w utrzymaniu i utrzymaniu. w tym akcesoria, W ramach budynków pozostawiono ciężarówki, maszty i inne urządzenia przemysłowe. Bardzo prowokuje pamięć i sukces ekonomiczny.

Ładny hotel
Hotel posiada duże i dobrze wyposażone spa

Hotel ma 27 budynków

Podczas wyświetlania hotelu na zewnątrzTo jak wejście do fabrykiNie w zmienionym, ale w prawdziwym. Jego cegły z terakoty witają cię jak pracownikaKominy czekają, aż ktoś je uruchomi, Systematycznie osłania cenne wnętrze. W środku można korzystać z udogodnień nowoczesnego hotelu. Bez utraty poczucia bycia w fabryce.

Ładny hotel
Kamienne chodniki i oryginalne belki zostały uszanowane i ponownie wykorzystane w hotelu

całkowity, Kompleks składa się z 27 budynków Traktowani są z wielką starannością, tworząc nowe struktury wspierające stare i nowe wymagania, jakie będą im stawiane. Te nowe konstrukcje są realizowane w betonie licowymTrwały materiał bez wstydu wtapia się w środowiska przemysłowe i mieszkalne.

Ładny hotel
W sumie budowa hotelu zajęła cztery lata i wciąż są obszary do ukończenia

Reforma fabryki trwała cztery lata i nadal nie została zakończona

Fabryka hotelowa znajdowała się nad jeziorem, z czego skorzystali promotorzy W celu połączenia z hotelem opracowano zajęcia windsurfingowe i inne motorowe sporty wodne. Dodatkowo oferuje możliwość umieszczenia małej mariny.

Ładny hotel
Hotel posiada 15 pokoi dwupoziomowych rozmieszczonych na dwóch piętrach

Reklamodawcy powiedzieli prasie ModaZostali zatrudnieni Stolarz i ślusarz Dlatego ratują komponenty i ciężko pracują nad projektem jako doświadczeni rzemieślnicy. Mówi się, że prace te trwały cztery lata Nawet dzisiaj nadal istnieją obszary, które wymagają uzupełnienia i/lub zdefiniowania.

Ładny hotel
Kolory są bardzo ważne w hotelu, ponieważ pomagają różnicować obszary

Przyjemny i bardzo kolorowy hotel?

Przedstawiamy 12 apartamentów dwupoziomowych, Najbardziej niezwykłe dwupoziomowe pokoje hotelowe, Daje plus do hotelu. Jak również wygląd schody kręcone, z Tramwaje tytyp dekoracyjny lub typ szynowyPatrząc z głównego atrium na ogromne kratownice fabryki widoczne są liczne instalacje, Wprowadzenie roślin i elementów przyrodniczych w różnych obszarach hotelu.

Ładny hotel
Łącznie zajmuje powierzchnię 35 000 metrów kwadratowych

w każdym razie, Nie daj się zwieść bladym kolorom Definiuje obszary i różnicuje budynki. Są Preferuj odcienie zielone, żółte, czerwone lub niebieskie, w zależności od tego, gdzie jesteś. Atrakcjami tego tematycznego hotelu są cegły, metalowe belki, mocny beton, Słodki zapach odzyskiwanych i/lub konserwowanych części A przede wszystkim baw się dobrze.

*Zdjęcia dzięki uprzejmości ONI STUDIO

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *