Napastnicy Janis Berzens i Baxi Manresa zgadzają się na rozwiązanie umowy

Manresa (Barcelona), 14 stycznia (EFE). – Baxi Manresa ogłosił w piątek, że łotewski napastnik Yannis Berzens nie jest już zawodnikiem katalońskiej drużyny, gdy obie strony rozwiązały kontrakt na prośbę zawodnika.

Berezin nie grał ani minuty w ostatnich trzech meczach, a trener Pedro Martinez go nie powołał.

28-letni Łotysz przybył do Manresy zeszłego lata ze Stilmitt Zielona Góra w Polsce. Podpisał się na rok z innym opcjonalnym, ale nie wywiązał się z umowy ze względu na ciasnotę protokołu.

Berzins rozegrał w sumie 8 meczów, a Baxi Manresa zdobył średnio 3,5 punktu, 1,3 zbiórki i 2,9 punktów PIR w ciągu 11 minut na mecz.

Zawodnik przybył do Manresy z piętnem doświadczonego gracza w Europie i startową rolą z wyprzedzeniem, ale kontuzje i późna adaptacja doprowadziły do ​​jego odejścia.

Co więcej, ostatnie posunięcia Baxi Manresy zasugerowały już możliwość odejścia z Łotwy, gdy ponownie powołał argentyńskiego napastnika Guambiego Folleta, aw tym tygodniu skorzystał z usług strzelca wyborowego Tximi Ortasona, trenera na polecenie Pedro Martineza.

(c) EFE .Agencja

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *