„Naprawdę nieoczekiwane wyniki”: pewność siebie Argentyńczyków po debiucie w Pucharze Świata

„Naprawdę nieoczekiwane wyniki”: pewność siebie Argentyńczyków po debiucie w Pucharze Świata

Mijają godziny, a reakcje po porażce trwają Argentyna Ze względu na Królestwo Arabii Saudyjskiej. Teraz jest Gazeta Ole Opublikowałem wyniki ankiety, która pokazuje pewność siebie, z jaką fani Albiceleste odeszli po niefortunnym debiucie.

„Fani mogli komentować sprawę, a wyniki były naprawdę nieoczekiwane”.Później podkreślono, że w ankiecie wzięło udział łącznie 74 700 osób.

Wyniki? Chociaż 68% ankietowanych uważa, że ​​Argentyna będzie w stanie awansować do kolejnej rundy mistrzostw świata po starciu z Meksykiem i Polską”Niesamowite jest to, że 32% fanów piłki nożnej (23 904 osób) twierdzi, że drużyną kieruje Lionel Messi Nie będziesz w stanie awansować do ósmego miejsca I wcześnie wybiegnie z mundialu.

Wyniki, których potrzebuje Argentyna

Prasa transandyjska teraz to podkreśla Argentyna „prawie wygrała oba mecze”, Bo w ten sam sposób mogą zagwarantować sobie przejście do 1/8 finału, dokładając do tego cztery punkty (wygrana i remis).

Ole Przypomnijmy, że Biali, prowadzeni przez Jorge Sampaolego, zakwalifikowali się do 1/8 finału w Rosji w 2018 roku z dokładnie czterema punktami, podobnie jak Japonia.

TyC Sports Zakładamy, że z Twojej strony „Aby awansować do kolejnego etapu, muszą doliczyć dwa zwycięstwa, z Polską i Meksykiem, bo ich brak może doprowadzić do poważnych komplikacji”.

Kiedy zmierzą się z Meksykiem?

Kolejne wyzwanie Albiceleste zaplanowano na sobotę, 26 listopada, kiedy o godzinie 16:00 zmierzą się z Meksykiem. Później zmierzą się z Polską w środę 30-go o godzinie 16:00.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *