NASA zauważyła uśmiechnięte słońce, co jest najbardziej radosną rzeczą: ScienceAlert

NASA zauważyła uśmiechnięte słońce, co jest najbardziej radosną rzeczą: ScienceAlert

Czasami nieoczekiwany uśmiech wystarczy, aby zmienić Twój dzień. Cóż, tego rodzaju urocza niespodzianka nie jest dużo większa niż ta.

Astronomowie NASA zauważyli wschodzące słońce z pogodnym, pogodnym uśmiechem w słonecznym widoku, który ma wywołać uśmiech na dysku.

Udostępniono również w dniu Konto NASA Sun TwitterTen oszałamiający obraz pokazuje, że słońce wydaje się promieniować pozytywnie na więcej niż jeden sposób.

Oczywiście „uśmiech”, który tu widzimy, nie jest w rzeczywistości prawdziwym uśmiechem. To, na co patrzymy, to dziury koronalne (ciemne plamy), gdzie w kosmos wlatują gwałtowne wybuchy wiatru słonecznego, Jak wyjaśnił NASA.

Słońce złapało uśmiech. (NASA Sun/Twitter)

To się po prostu dzieje – pośród wszystkich Szalone oscylacje słoneczne, które zwykle pokazuje słońce – że dwie z tych koronowych dziur wyglądają jak błyszczące oczy, a trzecia przypomina obfity uśmiech.

To, co naprawdę się tutaj dzieje, to plik zjawisko pareidoliiGdzie wyobrażamy sobie wizję Rzeczy takie jak twarze w przypadkowych wzorach.

To sztuczka umysłu, tyle że tym razem rozgrywana na masową skalę wielkości słońca.

Jak zauważyli niektórzy zaniepokojeni użytkownicy Twittera, pojawienie się tutaj słońca nie wygląda tylko jak uśmiechnięta buźka.

Szczególne proporcje tego promiennego uśmiechu uderzająco przypominały kompozycję twarzy pewnego mitycznego złoczyńcy. Pogromcy duchów Tradycje: zostań wzmocniony Człowiek prawoślazu.

Tak, to naprawdę przypadek.

Przychodzi mi na myśl nawet wyrażenie „oddzieleni przy urodzeniu”, nawet jeśli jest to tylko kolejny przykład ludzi widzących coś, co tak naprawdę nie istnieje.

Ale nawet jeśli jest to tylko przypadkowy, bezsensowny zbieg Tajemnicza fizyka słonecznaTo nie znaczy, że nie powinniśmy się z niego śmiać.

Więc ciesz się! I zawsze próbujemy Poszukaj pozytywów w życiu gdziekolwiek możesz.

Niech słońce będzie twoim świecącym przykładem.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *