Następną rzeczą od Google są ultrarealistyczne hologramy, które chcesz przerwać istniejące rozmowy wideo

Rzeczywistość wirtualna również ma problemy z integracją ze światem rzeczywistym W Hiszpanii. Podczas gdy Mark Zuckerberg go broni Inwestowanie w Metaverse I wprowadzić nowe okulary wirtualnej rzeczywistości, Google uruchamia projekt Starline na świecie. Technologia zaprojektowana przez internetowego giganta do tworzenia Rozmowy wideo z ultrarealistycznymi obrazami 3D Instalacja rozpoczyna się w innych biurach, aby pracownicy mogli je przetestować.

[El vídeo que muestra el caos para relacionarse en el metaverso]

Wraz z rozkwitem połączeń wideo z powodu wciąż nowej pandemii, Google przesłał projekt Z nutami science-fiction w 2021. Niektóre stoiska, w których można porozmawiać z kimś innym daleko, ale z takim realizmem Wygląda na to, że możesz wyciągnąć rękę i pieścił ją.

Od tego czasu ta innowacja ograniczyła dostęp do siedziby Google, a jej przeskok na inne firmy był pierwszym krokiem do przekształcenia jej w prawdziwą usługę i Przestań być projektem laboratoryjnym. W kolejnej fazie ekspansji kioski holograficzne będą wykorzystywane w powiązanych firmach, takich jak Salesforce, WeWork, T-Mobile i Hackensack Meridian Health w Stanach Zjednoczonych.

ekspansja

Pracownicy tych firm odnajdą te kioski zainstalowane w swoich biurach i będą mogli przeprowadzać okresowe testy oraz oceniać jakość i funkcjonalność tej technologii, która, W słowach GoogleDziała jak magiczne okno, w którym użytkownicy mogą rozmawiać, gestykulować i nawiązywać kontakt wzrokowy z inną osobą w naturalnej wielkości i w trzech wymiarach.

Andy White, starszy wiceprezes ds. technologii biznesowych w Salesforce, powiedział: „W Salesforce nieustannie poszukujemy nowych sposobów dostarczania niesamowitych doświadczeń naszym pracownikom i klientom na całym świecie. Projekt Starline ma potencjał Prowadzenie głębszych połączeń między ludźmi poprzez łączenie wirtualnych doświadczeń twarzą w twarz.

To jest „Project Starline” Google

Testy te, wdrażane poza kontrolowanym przez Google środowiskiem Google, dostarczą więcej informacji o działaniu tej technologii, ale także Będzie to dla firmy szansa na poprawę wyniku. Stopniowo firma chce pracować nad „pomaganiem pracownikom w nawiązywaniu silnych więzi między sobą, lekarzom w nawiązywaniu znaczących relacji z pacjentami, a sprzedawcom w nawiązywaniu głębszych relacji z klientami” – powiedział.

realizm

Główną zaletą Starline jest komfort, w którym kabina lub gabinet naśladuje stół, przy którym siedzą dwie osoby, aby porozmawiać. Bez okularów VR, bez ekranów i nierównego dźwięku Podobnie jak w przypadku metaverse lub wideorozmów, które stały się powszechnym elementem w świecie pracy.

To jest „Project Starline” Google

Realizm to kolejna z jej mocnych stron, „wydaje się być w stanie złapać jabłko” wyjaśnia Jay Peters w krawędźTo udało się przetestować tę technikę przy okazji nowej zapowiedzi. Google wprowadził swój wynalazek rok temu, ale chroniąc go przed resztą świata, teraz wydaje się, że więcej osób może go wypróbować.

Czujniki, mikrofony i kamery Otaczaj każdego uczestnika, aby przesyłać obraz i dźwięk rozmowy z jednego punktu do drugiego i móc ją powtórzyć tysiące kilometrów tak, jakby była prawdziwa, i eliminować awarie techniczne lub nieodpowiednią jakość powodowaną przez rozmowy wideo. Jednak to gabaryty tej kabiny sprawiają, że jest to balast, który budzi główne wątpliwości Starline.

Chociaż jest to wczesny etap publikacji tego wniosku, pytanie jest nieuniknione. Czy te duże kioski dotrą do wszystkich konsumentów? Starline może zastąpić zapomniane budki telefoniczne na ulicy lub w dużych budynkach lub może skończyć się wdrażaniem technologii w mniejszych zespołach, aby dotrzeć do wszystkich domów.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *