National Sports Trust na wniosek Juana B. Moya

Z wielką przyjemnością zaczynam dziś, 26 kwietnia w poniedziałek, koktajl z pozytywnymi recenzjami. Judoka Christine Jimenez, która walczy na 52 kg. (Ma 25 lat. Urodził się 19 września 1995).

Miriam Roper, która startuje na 57 kg, ma 38 lat. Urodził się w Akwizgranie w Niemczech 28 czerwca 1982 r.). Na „Panamericano Open” w Punta Cana na Dominikanie, Christine ma 52 lata

Zdobył 61. złoty medal w rankingu olimpijskim z 622 punktami (ma udział kontynentalny).

Srebrny medal: Marina Castillo Diez (Hiszpania) Brąz: Jennifer Anstor i Jennifer, obie Haitanki, medale.

Wykonane z brązu. # 5) Coral Velasquez (Dom Actor) & Lillian Cordons (BAN) # 242 punkty. (niesklasyfikowane)

Przy wadze 57 kg, panie, szczęście trwa nadal z Miriam Roper, a następnie z Brazylijczykiem Rafaela Silvą, nr 19

Ranking olimpijski z 2819 punktami został uznany za zdyskwalifikowany. Roper nadal znajduje się w Box 22 z wynikiem 2712.

Kolejna pozytywna notatka, ocena lekkoatletyczna Gianny Woodruff na 400 Mts.

Z płotkami, czas 55,02, minimalny wynik 55,40. Dołącz do Jorge Castiel Blanco, który

Jest już sklasyfikowany w lekkoatletyce maratońskiej. W lekkoatletyce jest inny „poszukiwacz przygód”, który szuka „MM”,

To Yasser Cabrera w marcu. Mówią, że trenuje w Quito w Ekwadorze w poszukiwaniu swojego „biletu”

Tokío, 2021. Planuje startować w argentyńskim „JSA”, a następnie udać się do A Coruña w Hiszpanii. W lekkoatletyce jest więcej niż najbardziej znanych sportowców i najlepiej opłacanych. Alonso Edwards jeszcze nie wykonał „MM” na 100 i 200 metrach. Natalie Aranda też nie w skoku w dal.

Wreszcie innym sportowcem, który chce zakwalifikować się latem w „JO”, Tokío, 2021, jest Héctor Cención, który startuje w karate, który zadebiutuje w „JO”, Styles. Są rywalizowani indywidualnie lub zespołowo. Głównym wydarzeniem jest KUMITE, czyli walka, ale hałas Cención ma ją w tle.

Ipso-Facto, przejdź do nagłówka dzisiaj: „Narodowy Fundusz Sportu, o który prosiłem, Juan B. Moya.

W szczególności art. 126 ustawy nr 219 wydanej przez Komisję ds. Edukacji, Kultury i Sportu, której przewodniczył „HD” Juan Miguel Rios, który był jej częścią, a następnie „HD” Juan B. Moya. Pamiętaj, że nazwa Panamskiego Instytutu Sportu (Pandeportes) to

Zmieni się na: (National Sports Authority). Pomijając kilka artykułów, przechodzę do jednego, który mówi: Związki będą w stanie opracować programy komercyjne, które pozwolą im zwiększyć ich dziedzictwo gospodarcze. Możesz prowadzić dodatkowe działania o charakterze przemysłowym, handlowym, zawodowym lub usługowym oraz przeznaczyć swoje towary i zasoby na wyłączny wzrost.

Z Twojego budżetu.

W żadnym wypadku nadwyżka ekonomiczna wynikająca z działalności Administracji Autonomicznej nie może być przeznaczana na imprezy sportowe poza władzą Urzędu. Dlatego musi pozostać na specjalnym koncie w Narodowym Banku Panamy w imieniu „organu i może podlegać nadzorowi i kontroli Generalnego Kontrolera Republiki”.

Art. 13. „Odpowiedzialność za organ ponosi jego właściciel (nazwa nie została określona),

Będzie miał dwóch zastępców dyrektora: zastępcę dyrektora ds. Rozwoju sportu i zastępcę dyrektora ds. Rozwoju administracyjnego oraz trzy działy operacyjne: 1) dział handlowy, 2) departament

Sporty wyczynowe oraz 3), profesjonalne zarządzanie (również nieokreślone). Oprócz struktur: administracyjnej, doradczej, wykonawczej, koordynacyjnej i wspierającej niezbędne do jej pracy. (W Hiszpanii wszystko jest takie samo). „SD” ds. Rozwoju administracyjnego zastąpi Dyrektora Generalnego pod jego nieobecność. Aby zajmować stanowisko Specjalnych Praw Ciągnienia, te same wymagania są wymagane do pełnienia funkcji Dyrektora Generalnego. Organ określa zadania dyrektorów podrzędnych w drodze dekretu wykonawczego. Zostawiam więcej szczegółów i przechodzę do artykułu 126, który jest najbardziej znaczący. Zaczyna się więc: „Narodowy Fundusz Sportu”: Krajowy Fundusz Sportu, który będzie działał jako konto specjalne w ramach właściwości organu, zostanie utworzony we właściwym obszarze i zostanie połączony z następującymi zasobami: nr 1), dziesięć procent (10%) produktu netto zysków Kanału Panamskiego. Nr 2), płynny zysk (10%) z (działalność w kasynie). Nie. 3) Dziesięć procent (10%) podatku od raportów morskich. (Nr 4). Pieniądze, które pochodzą z Departamentu Handlowego National Sports Authority. 5) ustalane corocznie w budżecie Krajowej Administracji Publicznej. Nr 6) Dziedziczenie, dziedziczenie i darowizny.

numer 7). Nowy dochód, który będzie generowany z pochodnych budżetowych określonych w tej ustawie. Nr 8), będący efektem kar nałożonych zgodnie z tą ustawą i jej przepisami. Nr 9) oraz środki gospodarcze przejęte w ramach nielegalnej działalności

Posiadane przez CONARED nieruchomości tego samego pochodzenia. Nr 10), pochodzenie rozwiązanych instytucji sportowych (brak przykładów), które nie mają innego przeznaczenia określonego w swoich przepisach. Nr 11), wszelkie darowizny lub inne wkłady wynikające z innych postanowień, które zostały lub zostaną utworzone. ”

Art. 128: „Rząd może na wniosek Krajowego Ministerstwa Sportu podyktować przepisy niezbędne do opracowania tej ustawy.

Pokaż zmiany w prawie i wypisz wszystko. W artykule 130. To „Gran Combo” Komitetu Edukacji, Kultury i Sportu, na czele którego stoi „HD” Juan Miguel Rios, oraz niektórzy, którzy

Są na urzędzie, ale nie w „AN”, chcieli zostać zatwierdzeni 7 kwietnia 2015 r. Uważaj, ale bądź bardzo ostrożny, z Héctor Brands jego kandydowanie na 8-7 eliminowało „HD” Sergio „Chello” Gálvez i wiadomo było, kto go wspierał, kocha „Don Dinero” i

Otrzymuje wsparcie „SE” i „LCC” swoim filmem „Air Bubble”. Zauważ to.

Luźne uwagi: „Brazylia i USA” wygrały XXIX Mistrzostwa Ameryki w Podnoszeniu Ciężarów w Santo Domingo na Dominikanie na stoisku „José Joaquín Puello” w Parque del

wschód. Brazylijczyk Fernando Saraeva ważył +109 kg, a północnoamerykańska Sarah Robles – 87 kg.

Doskonały. Reprezentuje Kolumbię, która odniosła zwycięstwo w męskiej gałęzi zdobywając 19 z 30 konkursowych tytułów, oprócz czterech srebrnych medali tej samej liczby.

Z brązowych medali. W kategorii kobiet powyżej 87 kg zdecydowanie pierwsze miejsce zajęła Sarah Robles z „TEAM USA”. Dzięki udanej obronie tytułu mistrza Ameryki w 2019 roku zdobyła złoty medal w tej kategorii. Robles trzykrotnie próbował złapać 115 kg, 120 kg, a następnie 125 kg. Jej najlepszy udźwig przy 125 kg jest równy rekordowi, jaki obecnie posiada w Ameryce, ale nieco słabszy od rekordu USA 128 kg, ustanowionego przez Olympic Cheryl.

Haworth. „Moim dzisiejszym głównym priorytetem było poprawienie moich punktów ROBI, aby zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich” – dodał. „Clean and Jerk” (dwukrotnie) Zawodnik zatrzymuje się z drążkiem na ramionach, składającym się z wejścia na najwyższy możliwy element, (clean) i końcowego przysiadu (Jerk).

Łącznie ważyły ​​280 kg. Jeśli chodzi o kobiety, Stany Zjednoczone zdobyły 13 złotych, 5 srebrnych i 5 srebrnych medali

Brązowy. Kolumbia: 3 złote, 7 srebrnych i 6 brązowych. Ekwador: 4 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe. Meksyk: 2 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych. Wenezuela: 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe. Dominikana: 2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych. Kanada: 3 złote. Brazylia: 1 srebro. Peru 1 brąz.

A droga Panamo, medale „0” dla pań?

Jeśli chodzi o sekcję męską, jest to „drużyna USA”. Z Jesse Stemo ważącym 81 kg stali się

Mistrzowie panamerykańscy. Kuba zdobyła 14 medali, 2 złote, 9 srebrnych i 3 brązowe.

Kolejna luźna uwaga: należy się spodziewać wyników lekkoatletyki „CM” na Śląsku

Polska, która kończy się 1-2 maja 2021 r., Z powodu problemów spowodowanych w dużej mierze przez pandemię Covid-19, dwa kraje wycofały się, a inne zdecydowały się nie uczestniczyć. Zwróć uwagę.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *