“Nauczyłem się mówić z amerykańskim akcentem dzięki programom takim jak Friends”

Charlotte Vega dokonała ogromnego skoku w swojej karierze. Odszedł od udziału w serialach telewizyjnych, takich jak Sekret starego mostu za aksamit zagrać w hollywoodzkim filmie, Ścieżka do piekła (Mike B Nelson) Horror przerobić Z km 666: objazd do piekła (Rob Schmidt, 2003).

Jak minął twój skok do Hollywood?

Może się to wydawać zbiegiem okoliczności, ale między tymi dwoma fazami trwały intensywne prace. Pracowałem w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce, a teraz zrobiłem krok do przodu z Road to Hell.

– Masz dość seriali telewizyjnych?

Prawda jest taka, że ​​byłem szczęśliwy, ale chciałem spróbować czegoś innego i szukałem aktora. W kinie niezależnym pojawiły się różne role z bardziej złożonymi postaciami i lokacjami w przepięknych krajobrazach. W 2016 roku fotografowałam Lokatorzy w Irlandii pod przewodnictwem Briana O’Malleya. Mike Nelson, dyrektor Ścieżka do piekłaObejrzyj film i skontaktuj się ze mną.

– Jest Hiszpanką, mimo że jej rodzice są Anglikami, więc mówi po angielsku, ale jak nauczyła się idealnego amerykańskiego akcentu, którego używa w filmie?

Dziękuję za Serial komediowy które widzieliśmy, gdy byliśmy młodzi, jak przyjacielektórzy byli Amerykanami. To było moje przygotowanie, choć kręcenie Mercer do piekła mam wsparcie Trener fitness Jeden z dialektów, który pomógł mi odpowiedzieć na pytania. A praca wśród Amerykanów ułatwiała wszystko.

Znak „Droga do piekła”

W filmie gra Jennifer, młodą kobietę, która zagubiła się wraz z przyjaciółmi w Appalachian Forest i która staje się silniejsza w obliczu wielu przeciwności losu. Jak przygotowałeś artykuł?

Z Mikem, reżyserem, który ma bardzo zaraźliwą pasję, rozmawia, wymienia się pomysłami. Od czasu przeczytania tej gazety zauważyłem, że Jennifer na początku jest bardziej zagubiona, ale dorasta, podejmując decyzje na śmierć i życie, które prowadzą ją do działań, których nigdy by sobie nie wyobrażała.

Oryginalny tytuł filmu zła kolejPo raz pierwszy pokazano go w lutym w Stanach Zjednoczonych. Jak to było pokazane na amerykańskim billboardzie?

Poszło dobrze. Porównania z epickim km 666, który składał się z sześciu rat, jest nieunikniony, ale ta historia bardzo mi się podobała, bo ma trochę więcej fabuły. Ma w sobie wszystkie elementy, krew, horror…, ale też bardzo ciekawy przekaz, który skłania do myślenia. Jest bardziej szczegółowy niż oryginał.

Charlotte Vega w pewnym momencie filmu.

Charlotte Vega w pewnym momencie filmu.

– Pracowałem z Isabel Coixet inet moje drugie ja s Biblioteka. Jak było to doświadczenie?

Wspaniale jest pracować z Coixet we wszystkich aspektach, zarówno jako osoba, jak i profesjonalista. Marzę o ponownym fotografowaniu z nią, bo to luksus. Jest taka pewna siebie, taka kreatywna. Istnieje cienka granica między współpracą a przywództwem i Isabel pracuje na tej linii lepiej niż ktokolwiek inny.

Gdzie teraz mieszkasz i jakie są Twoje przyszłe projekty?

Mieszkam w Barcelonie, chociaż dużo podróżuję i właśnie fotografowałem pochowanyBen Parker, film o grupie żołnierzy dowodzonych przez kobietę, snajperkę, która po II wojnie światowej ma do wykonania tajną misję: przynieść skrzynię Stalinowi. Jest to film angielski i mówi o tak mało poruszanej kwestii, o udziale kobiet w wojnie o brak mężczyzn.

Aktorka Charlotte Vega na zdjęciu z filmu Path to Hell

Aktorka Charlotte Vega na zdjęciu z filmu Path to Hell

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *