Need for Speed ​​​​Unbound uczy nas, jak uciec przed policją w tym nowym teleturnieju

Teraz, gdy widzieliśmy pierwszy zwiastun Bawić się Z Need for Speed: Bez ograniczeńA sztuka elektroniczna s standard Chcą nam pokazać Więcej szczegółów gry Z tej nowej i dziwacznej części ich sagi o przywództwie: Dlatego dzisiaj opublikowali plik nowy zwiastun Skoncentruj się na wielu sposobach, w jakie będziemy musieli rozwijać się na danym torze jako ścigający się na ulicy.

jak widać w ciągnik Dostępne poniżej, w nowym potrzeba prędkości Będziemy mogli wykonać różne czynności Zdobądź pieniądze i weź udział w Grand, ostateczne wyzwanie wyścigów ulicznych w jeziorze. Granie za kierownicą będzie konieczne do akumulacji upałChociaż to takie oczywiste Przyciąga wzrok policji: Im bardziej agresywne jest nasze przywództwo, tym bardziej zwrócimy na siebie uwagę władz, które będą nas ścigać, próbując ścigać nas ulicami miasta.

Hazard, lekkomyślna jazda i cotygodniowe wyzwania

Oprócz jazdy poza przepisami bezpieczeństwa ruchu drogowego, w Need for Speed ​​​​Unbound Popełnimy inne przestępstwa, takie jak: Zakłady poboczne: „Gracze będą musieli wykorzystać swoje szanse, aby dotrzeć na szczyt. To oni będą wybierać, jak i kiedy postawić wszystko na szali, włóczyć się po ulicach, uciekać przed policją lub stawiać zakłady poboczne z własnymi wygranymi przeciwko rywalizującym zawodnikom, czas to pieniądz. Gracze będą musieli znaleźć najszybszy sposób na zarobienie wystarczającej ilości pieniędzy, aby wejść do play-offów. tygodniowo i aż do Grand”, wyjaśnia firma w oficjalnym komunikacie prasowym.

Pod tymi liniami możesz zobaczyć jego galerię nowe zdjęcia Need for Speed ​​​​Unbound, który pokazuje, jak będzie wyglądał interfejs gry dla cotygodniowych wyścigów i zakładów z konkurentami. Stopniowo będziemy dowiadywać się więcej o tym nowym tytule, ponieważ niewiele zostało do jego pierwszego występu: 2 grudnia a PS5A Xbox X/S s komputer.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *