Netflix: 1983, serial, o którym wszyscy mówią i którego nie można przegapić

Netflix: 1983, serial, o którym wszyscy mówią i którego nie można przegapić

„1983” to nowy serial Netflix, o którym wszyscy mówią, dramat historyczny pełen napięcia i akcji, będący idealnym wyborem dla miłośników historii świata.

Poza tym nie trzeba będzie poświęcać na to dużo czasu, bo „1983” Zawiera tylko 8 rozdziałów, które sprawią, że poczujesz intensywność Ten czas przeleciał.

O czym jest „1983”?

„W 1983 roku niszczycielski atak terrorystyczny sparaliżował wyzwolenie Polski i doprowadził do upadku Związku Radzieckiego. 20 lat później student prawa i policjant odkrywają spisek, który sprawił, że żelazna kurtyna pozostaje otwarta, podczas gdy Polska żyje pod represjami policyjnymi.”, wskazuje oficjalne streszczenie tej produkcji Netflix.

Specjalne/Netflix

Serial ma polskie korzenie, a jego reżyserami są Joshua Long, Agnieszka Holland, Kasia Adamek, Olga Tschidas i Agnieszka Smoczyńska, a scenariusz napisał Joshua Long, jego twórca. Ta produkcja Netflix będzie wciągać Cię rozdział po rozdziale, ponieważ jej historia opiera się na historycznej fabule pośród strzelaniny. Chociaż historia w pewnym momencie raczej otwiera wiele drzwi, niż je zamyka, jest ekscytująca do samego końca.

Kto występuje w tym krótkim serialu?

W obsadzie tego krótkiego serialu znajdują się: Maciej Musial, Robert Wijkič, Michalina Olszańska, Zofia Wiślacz, Andrzej Schira, Ewa Błaszczyk, Edita Olšová, Agnieszka Žolewska i inni. Jaki jest związek serialu „1983” z powieścią George’a Orwella „1984”? Serial i powieść George'a Orwella są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ oba opowiadają o dystopijnej rzeczywistości, a zarys społeczeństwa wykazuje wiele podobieństw.

Warto zaznaczyć, że akcja „1983” rozgrywa się w 2003 roku, dwadzieścia lat po atakach terrorystycznych, które w 1982 roku sparaliżowały to wirtualne wyzwolenie Polski. Subversion i „Partia” to nazwy, które będą pojawiać się w ośmiu rozdziałach, kontynuując przywoływanie wielkiego dzieła Szczególnie chwali sobie dystopię literacką.

sałata.

Wątki

  • Netflixa
  • przepływ
  • serial telewizyjny

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *