Netflix: Forst to 6-odcinkowy polski serial, który konkuruje z True Detective i HBO

Netflix: Forst to 6-odcinkowy polski serial, który konkuruje z True Detective i HBO

Netflixa

Platforma ma już swój własny serial detektywistyczny, który cieszy się obecnie takim samym zainteresowaniem jak serial HBO. O czym on mówi?

© IMDbPolski serial, który chce obalić prawdziwego detektywa.

Usługa transmisji strumieniowej Netflixa Nowy rok rozpoczął się od sukcesów m.in Stowarzyszenie Śnieżne, Wydziwianie I ostatni Windy. Dodał jednak także nowe zjawisko, skierowane szczególnie do fanów kryminałów. Jest to treść wywodząca się z Polski, charakteryzująca się fabułą i krótkim czasem trwania, wynoszącym zaledwie sześć odcinków. Tutaj opowiemy Ci wszystko o jego sukcesie.

Tego typu produkcja pojawia się w idealnym momencie, bo już w niedzielę 14 lutego HBO Max pierwszy występ Prawdziwy detektyw: Kraina nocy, czwarty sezon popularnego programu tej stacji. Również w sześciu rozdziałach pojawi się nowa tajemnica, którą odkryją jej bohaterowie, grani przez Jodie Foster i Callie Reese. Dlatego obie platformy mają swój własny szkielet.

Nowe zjawisko Netflixa jego nazwa Forresta Również Detektyw Forrestna podstawie powieści polskiego pisarza Remigiusza Mroza pod tym samym tytułem, w reżyserii Daniela Jarosika i Leszka Dawida. Oficjalna premiera miała miejsce na całym świecie w ubiegły czwartek, 11 stycznia, a już w ciągu zaledwie czterech dni stała się jedną z najchętniej oglądanych serii w streamingu.. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w pierwszej dziesiątce, tuż za nią Wydziwianie I Berlin Do Kradzież pieniędzy.

O czym on mówi? Wydarzenia opisane w tym ekscytującym filmie rozgrywają się na naturalnej granicy Karpat, pomiędzy Słowacją a Polską. Tatry stają się miejscem serii brutalnych morderstw, a detektyw Victor Frost, znany ze swoich niekonwencjonalnych metod, wkracza, aby rozwiązać sprawę. Sarkastycznemu i skutecznemu policjantowi pomaga dziennikarka Olga Zrębska. Razem rozpoczną pozasądowe dochodzenie.

+ Mroźny Kostur

Gwiazdy serialu Borys szykowny W roli detektywa Victora Frosta i towarzyszy mu Andre Benias Podobnie jak i autorstwa Edmunda Osiki Zuzana Saborznikow Podobnie jak Olga Zrębska. Obsadę uzupełniają Camilla Bär, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblowski, Maciej Besta, Michał Sławada, Tomasz Bojo, Artur Barcis i Małgorzata Hajewska-Krzysztowicz.

+Pierścienie mrozu

 • Pierwszy odcinek (45 minut):
  Forrest prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa w górach, mając do czynienia ze zdenerwowanym inspektorem, ciekawskim dziennikarzem i możliwością drugiej śmierci.
 • Odcinek drugi (41 minut):
  Badając nowe miejsce zbrodni, które może być powiązane z zabójcą, Forrest łamie zasady i ponosi konsekwencje, które mogą mieć wpływ na całą sprawę.
 • Odcinek 3 (41 minut):
  Gdy badacze identyfikują bezgłowe ciało, śledztwo Forresta wkracza w sferę potężnych postaci.
 • Odcinek 4 (41 minut):
  Olga odkrywa sekret Starzyka. Następnie Forrest łączy kropki i przybliża się do zabójcy… i niebezpieczeństwa.
 • Odcinek 5 (43 minuty):
  Gdy Forrest goni potwora Gewaunt, policja go ściga. Jedyne, co możesz zrobić, aby ich pozbawić, to walczyć do ostatnich konsekwencji.
 • Odcinek 6 (44 minuty):
  Kiedy potwór porywa bliską inspektorowi osobę, cała policja – łącznie z Forrestem – próbuje ją uratować bez szwanku.

rekonesans Czy będziesz oglądać serial „Las” na Netfliksie?

Czy będziesz oglądać serial „Las” na Netfliksie?

Głosowało już 28 osób

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *