Netflix Games rozpoczyna swoją podróż w Apple Store i Google Play

netflix, słońce Największa na świecie platforma streamingowa, która kilka miesięcy temu ogłosiła, że ​​postawi na gry u boku weterana branży gier wideo Mike’a Verdo. Od tego czasu opracowali strategię i stała się rzeczywistością dzięki aplikacjom na Androida i iOS.

Cała branża pozostaje na krawędzi, a platforma jest rozpoznawana tylko za produkcje audiowizualne i na rynku nadawczym. teraz dla objąć prowadzenie W obliczu konkurencji dołącza do kolejnego rynku, na którym przysięga, że ​​nie zawiedzie.

Gry Netflix Baw się widzom Zawiera wybitne postacie z produkcji gier wideo. Te gry są teraz dostępne do pobrania w sklepach z aplikacjami obu systemów operacyjnych: App Store, tylko we Włoszech, Hiszpanii i Polsce; i Google Play na całym świecie.

„Chociaż niektóre gry mobilne mogą wymagać aktywnego połączenia internetowego, inne gry będą dostępne do grania Niedostępny dostępny. Dzięki temu Twoje długie podróże i czekanie w miejscach z niewielką ilością Wi-Fi będą bardziej znośne” – mówi wiceprezes Netflix ds. rozwoju gier, Mike Verdu.

W miarę postępu projektu firma będzie tworzyć pełniejszy pakiet. W tej chwili gry dostępne dla wszystkich członków to:

  • Dziwniejsze rzeczy: 1984
  • Dziwne rzeczy 3
  • wybuch karty
  • wahadłowy

„Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci dla rodziców, opiekunów i opiekunów korzystających z naszej platformy. Te gry nie są dostępne w profilach dzieci. Jeśli skonfigurujesz kod PIN, aby uniemożliwić dzieciom korzystanie z profili dorosłych, ten sam kod PIN będzie potrzebny do zalogowania się do serwisu Netflix i grania na urządzeniu” — dodaje Verdu o kontroli rodzicielskiej podczas uzyskiwania dostępu do tej platformy.

(pfm)

Zapisz się do magazynu I Zapisz się do naszych biuletynów Aby otrzymywać najlepsze treści w swojej skrzynce odbiorczej.You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *