Netflix nie pozwoli Ci użyć Twojego zdjęcia profilowego na Facebooku jako ikony konta

Osoby, które mają konto Netflix połączone ze swoim profilem na Facebooku, nie zobaczą swojego zdjęcia na ikonie platformy streamingowej.

Netflix poinformował swoich użytkowników e-mailem, że ci, którzy używają zdjęcia z portalu społecznościowego jako zdjęcia konta, muszą wybrać nową ikonę, ponieważ jest to funkcja łączenia platformy pływ Dzięki sieci społecznościowej całkowicie zniknie dla subskrybentów od 2 maja 2022 r.

Twoje zdjęcia profilowe na Facebooku nie mogą już być używane jako ikona profilu Netflix. Dzieje się tak, ponieważ Netflix nie obsługuje już linków do profili na Facebooku”. pływ w e-mailu.

Ponadto platforma wskazała, że ​​„zmiana nie wymaga żadnych działań” ze strony użytkownika, a zatem „żadna inna zmiana nie nastąpi” na koncie. Tak, ci subskrybenci, którzy nie zmodyfikują ikony przed ogłoszoną datą, po wejściu na swoje konto automatycznie zobaczą domyślny obraz.

„Jeśli chcesz zaktualizować kod profilu, możesz to zrobić w zakładce Zarządzaj profilami na swoim koncie” – dodaje platforma.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.